Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте,имам нужда от съвет какъв лаптоп да си купя. Нямам голям бюджет около 500 лв  е. На него ще си играя игри от фейсбука ,но предимно ми трябва за  работа -разни офис неща :)

Предварително благодаря!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Цените на лаптопите във веригите магазини за техника (без значение коя от тях) започват от около 450-500 лева, така че изборът за този бюджет се свежда до конфигурации от един тип (двуярден процесор, 2 GB РАМ, 320 GB хард-диск и това е), което ще бъде предостатъчно за това, което се очаква да правите на него. Един ASUS или ACER за тези пари ще работи добре :) :) :) просто разгледайте офертите в магазините (дори и онлайн) и ще видите, че за споменатия бюджет всички машини за почти еднакви, евентуално вече може да трябва някоя допълнителна екстра, за която не сте споменали.

Редактирано от kvkkvk (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Цените на лаптопите във веригите магазини за техника (без значение коя от тях) започват от около 450-500 лева, така че изборът за този бюджет се свежда до конфигурации от един тип (двуярден процесор, 2 GB РАМ, 320 GB хард-диск и това е), което ще бъде предостатъчно за това, което се очаква да правите на него. Един ASUS или ACER за тези пари ще работи добре :) :) :) просто разгледайте офертите в магазините (дори и онлайн) и ще видите, че за споменатия бюджет всички машини за почти еднакви, евентуално вече може да трябва някоя допълнителна екстра, за която не сте споменали.

Гледах ги и не виждам каква е разликата и на коя марка да се спра :) Ще съм благодарна за съвет .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Лично аз бих се спрял на ASUS, може също да избереш нещо от моделите на ACER и LENOVO. Може също така на място в магазина да се посъветвате с консултант и да изберете между няколко модела. Но както казах, в този бюджет почти няма разлика в параметрите на машините, гледайте поне външно да ви хареса :) :) :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това - в промоция е и е с матов екран. Попринцип цените на лаптопите започват от 550 (ако става въпрос за 15 инчовите).

Редактирано от Игнатов (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това за тези пари не е зле: - HP 255 H6E06EA 3GB

Този е с по-добър процесор и повече рам, а за 20 лева отгоре получаваш и чанта за носене. Тя, чантата горе-долу толкова си струва /около 20 лева/.http://ardes.bg/laptop/HP+250+HP-51306 Редактирано от andreygg (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За тия пари по-добре втора употреба. Може да се вземе нещо с i3 процесор.например ето това дел-че 5010 ще вади доста по-добра производителност, от който и да нов лаптоп за 500лв.а ето този дел 4300 е с изключително добра конструкция и е много здрав и пак е с много добра производителност за парите си.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте,разбрах,че за 500 лв не мога да си взема лаптоп. :) Кой от тези е за предпочитане според вас?

http://www.emag.bg/laptopi/promotii/sort-priceasc/c

И на кой от тях ще мога да играя Resident evil 4 :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте,разбрах,че за 500 лв не мога да си взема лаптоп. :) Кой от тези е за предпочитане според вас?

http://www.emag.bg/laptopi/promotii/sort-priceasc/c

И на кой от тях ще мога да играя Resident evil 4 :)

За какъв бюджет става въпрос, тук има машини от 550 до 2550 лева :) даже като гледам избора, ще ти трябва от 700 лева нагоре

Ето ти и изискванията за играта, за да имаш представа за това какво да търсиш:Minimum System Requirements:OS: Windows XP/ Vista, Windows 7, Windows 8Processor: Intel CoreTM2 Duo 2.4 Ghz or better, AMD AthlonTM X2 2.8 Ghz or betterMemory: 2 GB RAM / Hard Disk Space: 15 GB free hard drive spaceVideo Card: NVIDIA GeForce 8800GTS or better, ATI RadeonTM HD 4850 or betterDirectX: 9.0c or above / Sound: Standard audio deviceRecommended System Requirements:OS: Windows Vista, Windows 7, Windows 8Processor: Intel CoreTM 2 Quad 2.7 Ghz or better, AMD PhenomTM II X4 3 Ghz or betterMemory: 4 GB RAM / Hard Disk Space: 15 GB free hard drive spaceVideo Card: NVIDIA GeForce GTX 560 or better

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Колебая се между няколко лаптопа.... :huh:

http://www.laptop.bg/laptops-acer-Aspire_E1_531-acer_aspire_e1531g_NXMEEEX005

http://www.laptop.bg/laptops-hp-HP_250-hp_250_H6Q78EA

http://www.laptop.bg/laptops-dell-Inspiron_3521-dell_inspiron_3521_5397063475414

http://www.laptop.bg/laptops-lenovo-G500-lenovo_g500_59392824

Много моля за съвет.Трябва ми основно за работа с офис пакета,но играя от време на време   Resident evil  :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Виж тук. Това са втора употреба и може да се впишеш в цената до около 500 лв. Купувал съм много неща от тях и съм много доволен.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

На мен ми се струва че автора предимно ще използва лаптопа за игри . Гледам паричките вече отидоха от 700 нагоре .

Ето ти за тези пари 2 предложения  , или там какъвто си избереш. В този ценови клас има добри лаптопи за това което си описал като желание да правиш

http://www.technopolis.bg/b2c/details/518984/P11010101/Prenosim-kompyutar-LENOVO-G500/59392323

http://www.technopolis.bg/b2c/details/517846/P11010101/Prenosim-kompyutar-ACER-ASPIRE-E1-531G-20206G75MNKS

Нямат чанти и мишки, но имат НАДЕЖДНА ГАРАНЦИЯ !!!!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Какво ще кажете за този    http://ardes.bg/laptop/Acer+Aspire+E1-572G-54191

Има го в Метро ,но се чудя дали ще е добре заради гаранционната карта :huh:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ама ти от 10 дена само линкове ли събираш ? Това е несериозно вече , не знам дали го осъзнаваш . Ако имаш парите отивай и купувай нещо , ако ги нямаш просто повече не питай . Мисля че достатъчно мнения ти се казаха и изписаха .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Какво ще кажете за този    http://ardes.bg/laptop/Acer+Aspire+E1-572G-54191

Има го в Метро ,но се чудя дали ще е добре заради гаранционната карта :huh:

Ако пазариш от Метро се поинтересувай колко месеца е и какво точно покрива гаранцията.

Да не останеш неприятно изненадан.

За мен най сигурно е през някои от сайтовете плюс двугодишна застраховка.

Колко е бюджета започна с 500лв сега гледам показваш модели за над 1000.............

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз пък не мога да схвана.Първоначално бяха 500,после 700,сега линк към лаптоп за 1070лв :question:

Абе човек дай някакъв максимален бюджет,че тук стана като картотека!...

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Както казах и в предния си пост - автора започна да изглежда силно несериозно . От 09 до 17 са почти 10 дни  . През това време само питане и питане и..... питане . За това време нещата от 500 лв. стигнаха вече над 1000 , това някакво глупашко изпълнение ли е ? Почна да ми звучи като някаква занимавка на автора всеки ден да казва нови пари и онези "далъците от Калдата " да пишат предложения и да дават линкове .

Отправям апел към мод екипа , тази тема да бъде спряна по най бързия начин . Не е в разрез с правилата , няма нарушения , но има една друга категория нарушение - превръщането на нещата в идиотщина . Това тук се превърна точно в такова от автора на настоящата тема . Ако ми е на живо пред мен и 10 дена ме пита за тези неща отдавна да е приключил с нещо по врата .

Аз пък не мога да схвана.Първоначално бяха 500,после 700,сега линк към лаптоп за 1070лв :question:

Абе човек дай някакъв максимален бюджет,че тук стана като картотека!...

Никакъв бюджет няма , нищо няма . Ти видял ли си човек с пари в джоба който е решил да си купува лаптоп и 10 дена да прави тия лигавщини ( с извинение за израза ) ?Това почна да прилича досущ на онези теми в който авторите са деца и питат " Искам да ми предложите конфигурация че след 5-6 месеца ако ми дадат пари нашите еди какво си "

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Както казах и в предния си пост - автора започна да изглежда силно несериозно . От 09 до 17 са почти 10 дни  . През това време само питане и питане и..... питане . За това време нещата от 500 лв. стигнаха вече над 1000 , това някакво глупашко изпълнение ли е ? Почна да ми звучи като някаква занимавка на автора всеки ден да казва нови пари и онези "далъците от Калдата " да пишат предложения и да дават линкове .

Отправям апел към мод екипа , тази тема да бъде спряна по най бързия начин . Не е в разрез с правилата , няма нарушения , но има една друга категория нарушение - превръщането на нещата в идиотщина . Това тук се превърна точно в такова от автора на настоящата тема . Ако ми е на живо пред мен и 10 дена ме пита за тези неща отдавна да е приключил с нещо по врата .

Никакъв бюджет няма , нищо няма . Ти видял ли си човек с пари в джоба който е решил да си купува лаптоп и 10 дена да прави тия лигавщини ( с извинение за израза ) ?Това почна да прилича досущ на онези теми в който авторите са деца и питат " Искам да ми предложите конфигурация че след 5-6 месеца ако ми дадат пари нашите еди какво си "

Е стига са нерви де :) Някои тук просто си го обръщат в чат на квадрат.Спрял съм да обръщам внимание на това.Аз просто го подканих да си каже мах.бюджета,а  докато има такива  да му са връзват що да не си початка и поразпитва :computer2: Не забравяй,че всеки има достъп до форума и няма как да се отсяват само ,,умните,, и добри теми и въпроси. А и никой не е длъжен да чете и отговаря-нали така?

Туй го казвам щото ми се видиш поизнервен-успокой се малко ;)

Редактирано от skalata_73 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

Приятелю!

Ами че 2/3 от темите за лаптопи и настолни конфигурации са точно такива - да си пишем предложения на някой си. Слава богу че не ги разбирам чак толкова, но до сега има около 10 човека, които са казали за закупените от тях конфигурации или лаптоп. Аз се присъединявам към твоето мнение и мнението на "скалата"

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами аз не се ядосвам . Просто на такива "питащи " трябва да им се казват нещата каквито са . Виж мога да се ядосам когато някой който до вчера се е правил на нещо си тук , в един момент тръшва такава глупост че ум не ти го побира .

Ясно ми е че деца и всякакъв народ посещават форума , пишат , питат и какво ли не . Когато обаче някой прекали и то по този начин както в настоящата тема няма начин да го пропусна . Тия деца нали утре от тях се очаква да са силата и ума . Те от сега се пробват да идиотизират всички около тях , та мани за утре , и да им ходя по гайдата  - никога . :)  На деца от форума  съм правил компютри , лаптопи , идвали са у дома с родителите си , по телефони и скайпове и какво ли не . Но на грамотни деца , и не само на деца , на какъв ли не народ . Но онези който всеки ден от 10 дни ще цикат ново и ново нещо - директно зад врата . :) :) :)

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте, налага ми се да си купя компютър и се чудя каква марка да е и какви характеристики да притежава. Компютърът го искам главно за работа - писане. Желанията са ми да е по възможност с най-издражлива батерия, да е много бърз, да е лек, да не е с огромен екран и да има някакъв уиндолс инсталиран(не е задължително), много държа да е с много добри параметри, за да е надежден и да мога да го ползвам повече годинки. Максимум средствата, които съм отделил са 1500лв.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.