Премини към съдържанието
Captain Jack Sparrow

Вероятен проблем с хардуер. Разговорът прекъсва.

Препоръчан отговор

Здравейте, вероятно вече разбрахте от заглавието какъв е проблема. Когато говоря с някой по скайп или тиимспийк той не ме чува добре. От време на време човекът, с който говоря не ме чува. При него се получава някакво прекъсване, засичане при което той чува само срички или букви. Преинсталирах виндоуса (7) и си купих нов микрофон с слушалки, но проблема  не се оправя. Възможно ли е да е причинен от надути кондензатори ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте, вероятно вече разбрахте от заглавието какъв е проблема. Когато говоря с някой по скайп или тиимспийк той не ме чува добре. От време на време човекът, с който говоря не ме чува. При него се получава някакво прекъсване, засичане при което той чува само срички или букви. Преинсталирах виндоуса (7) и си купих нов микрофон с слушалки, но проблема  не се оправя. Възможно ли е да е причинен от надути кондензатори ?

Не, от кондензатори надали. Но съдейки по непостоянното прекъсване проблема е софтуерен. И има специален раздел за скайп!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А какво бихте ми препоръчали да направя, защото това е наистина много дразнещо. Не мога да говоря и да играя с приятели игри.  Интернетът и на двама ни е перфектен и не би трябвало да е това проблема.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А какво бихте ми препоръчали да направя, защото това е наистина много дразнещо. Не мога да говоря и да играя с приятели игри.  Интернетът и на двама ни е перфектен и не би трябвало да е това проблема.

Намерете си версия 3.8 и пробвайте с нея

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Или използвайте програма,която е направена за говорене по време на игри като например TEAM SPEAK....

Както е написал автора и през Team Speak прекъсва. Всъщност аз съм човека с който играе автора. Смисъл почти всеки ден говорим по Skype между 2-3 часа. А през почивните дни се е случвало да не ставаме от компютрите по 7-9 часа  :D  :D . По някога си е добре разговора и няма проблеми, но в един миг започва да ми прекъсва и чувам само срички. Ужасно е. Ако може да кажете как точно да се оправи или пък някакъв урок или тема(в която се говори за този или подобен проблем) и двамата ще сме ви благодарни  :)  :)

Редактирано от Лионел Меси (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не е интернетът...

Интернетът си е. Скайп и онлайн игрите си ползат и UDP и TCP и някъде ви се губят пакети при натоварването. Махнете чека на скайп в инструменти да ползва за алтернативни портове 80 и 443, рестартирайте скайп и си намерете гаджета да си чукате лаф.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Интернетът си е. Скайп и онлайн игрите си ползат и UDP и TCP и някъде ви се губят пакети при натоварването. Махнете чека на скайп в инструменти да ползва за алтернативни портове 80 и 443, рестартирайте скайп и си намерете гаджета да си чукате лаф.

И как точно проблема ще е от интернета. И двамата ползваме един и същ на една и съща цена, когато говоря с него той ми прекъсва, а аз на него не той ме чува перфектно. А когато говоря с други хора нямам проблеми значи проблема е в него а при мен не така ли ?П.С - Днес пробвахме да говорим през Team Speak. И беше добре, но после излязохме и като влязохме аз го чувах добре, а той ми чуваше само срички, това от какво може да е ?Надявам се да сте ме разбрали :) :) :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.