Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Интересува ме дали има сервизи, които се занимават с тази марка, видях, че оторизирани няма, но и вината си е моя - изпуснах един монитор върху него и го удари по клавиатурата точно под цифрата 1. Смятам, че е вентилатор, защото в менюто има функция dust removal, която в момента не работи. Загрява цялата лява половина и понякога изключва. Ако някой може да ми каже и ориентировъчна цена, а и добър сервиз в Пазарджик ще съм благодарен.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Цък 

от официален вносител в България ще е 100+лв. Вероятността да сте счупили вентилатора е доста по-малка отколкото тази да сте покривили хитпайпа и той да не контактува ккато трябва и по тази причина да не охлажда.

Вземете го занесете в сервиз където знаят какво правят лошото е, че нямам идея за такъв във вашия град. 

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Цък 

от официален вносител в България ще е 100+лв. Вероятността да сте счупили вентилатора е доста по-малка отколкото тази да сте покривили хитпайпа и той да не контактува ккато трябва и по тази причина да не охлажда.

Вземете го занесете в сервиз където знаят какво правят лошото е, че нямам идея за такъв във вашия град. 

нямам представа, какво е хитпайп, но има вдлъбнатина лека между 1 и Q -  Публикувано изображение

, а единственото което ме притеснява да го занеса някъде е че не знам дали знаят какво правят  :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Другият път изпусни CRT, а не TFT монитор. Каква е тая велика небрежност, не знам. Явно сме много богати. Ако се чува вентилатор, значи работи. Насочваме се към хийтпайпа или откъртване на охлаждането. Нещо втора ръка или от трета страна може и да се намери, а всеки кадърен сервиз може да диагностицира подобен банален проблем.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

от вчера има нов оторизиран севриз на Леново за България,

т.е. вече в Бг е срвиза за ideapad

http://www.bul-market.com/bg/news/nov-serviz-za-lenovo-ideapad.php

та при положение че ти е извън гаранционен не пречи да се обадиш или пратиш мейл и да провериш дали може и колко ще ти струва тази част

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

от вчера има нов оторизиран севриз на Леново за България,

т.е. вече в Бг , -market.com/bg/news/nov-serviz-za-lenovo-ideapad.php

гаранционен е мисля, но едва ли гаранцията покрива такава повреда, иначе благодаря за информацията.

та при положение че ти е извън гаранционен не пречи да се обадиш или пратиш мейл и да провериш дали може и колко ще ти струва тази част

той е гаранционен, но гаранцията едва ли покрива такава повреда и затова не ми се занимаваше да го пращам, но сега щом е в бг 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.