Премини към съдържанието
algor

България без цензура - Росен Петров избра Бареков

Препоръчан отговор

Росен Петров избра Бареков

Публикувано изображение

София. Водещият на предаването "Нека говорят" по бТВ Росен Петров изненадващо прочете в ефир своя декларация, с която заяви, че се присъединява към "България без цензура".

В този момент негов събеседник бе лидерът Николай Бареков, който номинира Петров за вътрешен министър.

В началото на интервюто водещият на "Нека говорят" заяви, че от ръководството на медиата са поискали той ясно да каже дали е член на формацията.

Преди дни Росен Петров призна, че възнамерява да се захване с политика и вече има предложение, но не беше уточнил откъде.

http://www.standartnews.com/balgariya-politika/rosen_petrov_izbra_barekov-225372.html

Тъй като нямаме тема за движението "България без цензура", използвам тази "новина" за начало на мястото, където можем да обсъждаме Бареков, движението му и всичко, свързано с тях.

По повод "новината" ще си позволя като мое мнение да цитирам Каролев със статуса му от ФБ:

Опааа, Росен Петров понеже дядо му бил убит преди 1944 заради леви убеждения напускал БТВ и отивал в партията на Бареков. А защо не в БСП? Ех мъни, мъни, мъни...и болезнено щеславие....

Точно казано и аз няма какво да допълня или ще се въздържа, за да не ги псувам в ефир.

• Харесва ми 10

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Успех на Бареков и Петров. Изгледах с интерес цялото предаване и бях изключително приятно изненадан и впечатлен от казаното и заявеното там. Евала!

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Росен Петров - номинацията за вътрешен министър на Бареков :D 

щеше да е смешно, ако не ги бях гледал на живо по телевизията, баси.

• Харесва ми 6

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Росен Петров - номинацията за вътрешен министър на Бареков :D

щеше да е смешно, ако не ги бях гледал на живо по телевизията, баси.

Много си ограничен! Пий си пиенето и продължавай да се самосъжаляваш!

Много ми хареса интервюто! Смятам, че Росен Петров ще бъде по-полезен в политиката, от колкото в продажна телевизия, като бТВ!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Много ми хареса интервюто! Смятам, че Росен Петров ще бъде по-полезен в политиката, от колкото в продажна телевизия, като бТВ!

Интересно, какво го задържаше досега в тази продажна телевизия ?

Редактирано от algor (преглед на промените)
  • Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Интересно, какво го задържаше досега в тази продажна телевизия ?

Пари, повечко пари, много пари.

• Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Най -жалкото нещо във българския интернет е саможертвеното участие на иначе успешни и уважавани сайтове във пропутински,прокомунистически SEO и PR кампании.

Или поне мазохистично да ги търпиш да се вихрят садистично на сайта ти.

Ако нямахте посетители-донякъде е разбираемо.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Изненадан съм от Росен Петров, имах малко по-високо мнение за него... Този смешник Бюреков вече и министерски постове започна да раздава, явно много си е повярвал. Аз не мисля, че българският народ вече е дотам изтрещял, та да даде властта в ръцете на този арогантен и посредствен псевдо журналист...

• Харесва ми 13

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не разбрах само с декларацията си Росен Петров,се гласи да напусне БТВ?.Според моето скромно мнение зад Бареков стоят хората който не успяха с проекта Пеевски!!!

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

При сега съществуващата Конституция , Васил Левски да изберете , машината ще го сдъвче за най-много 1 година.....или ако упорства ще го обесят за втори път ! Този път без съд и присъда....

Да ме прощава Апостола за сравнението !

Редактирано от by_chechi (преглед на промените)
  • Харесва ми 6

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

"Операция ГНУС. По-долнопробно нещо не бях гледал по никоя телевизия"- Венелин Петков- BTV

https://www.facebook.com/venelinpetkov01?fref=ts

Публикувано изображение

Редактирано от IN-VISIBLE (преглед на промените)
  • Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Абе как за вас всички са смешници. Много сте ми интересни.  Сидеров ви смешен, Борисов ви смешен, Бареков ви смешен...Ами и на мен много от вас са ми смешни тук с изказванията си, но не искам да Ви го натяквам. Сигурно си имате по някой таен фаворит, ама мама му стара, как тоя фаворит все в сянка стои :) 

Аз съвсем бегло видях, че Бареков е при Росен Петров, но не го гледах. Било е интересно наистина.  Ето, днес пак даваха проучване за това, кой колко гласа ще спечели на изборите. ГЕРБ едно, БСП две, ДПС три. И така нататък. Ако преброя постовете ви и ако ги разделя пропорционално, то всеки четвърти от вас би трябвало да е гербаджия, а всеки пети червен. Работата е ясна.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не гледах предаването. 

Нищо хубаво не ни чака в тази Държава !

• Харесва ми 5

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

:help wanted4: :help wanted4: :help wanted4:

Цирка е пълен

Редактирано от TechMaster (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Абе как за вас всички са смешници.

Ми смешници са... Кво да си кривим душата.

• Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И уж много коректен към БТВ, а така си направиха и двамата реклама на техен гръб и в техен ефир. Баси гнусната история, нищо мъжкарско нямаше в това. След тази сценка погнусата ми към т.н.р. Капута се увеличи още повече...

• Харесва ми 5

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Бареков обявява номинация за вътрешен министър, преди да е имало избори и преди да е известен резултат от тях? Търси си популярно лице, което да му спечели още гласове сред тези, които по една или друга причина не могат да бъдат купени? "АТАКА" беше буквално унищожена от вътрешни скандали и изтекла от вътрешни хода информация, и точно по същото време се появи Дудука с неговото партийче?

За мен той е креатура на същите лица, които преди време създадоха и ДПС, "Атака", ГЕРБ, РЗС, "Лидер" и прочие успешни и недотам проекти. Прехвърлят си властта от единия джоб в другия, пардон, от едната партия в другата, само и само да си остане у тях. Някой горе каза, че България с цензура (грешката не е случайна) е ерзац на проекта Пеевски, и е много прав...

• Харесва ми 6

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Чета ви и ме напушва смях. От десет кладенеца вода вадите, ама нещо взехте да се оливате и давите. Мнооого сложно я подкарахте или просто? ДС и готово. Ето ти отговора, удовлетворяващ средностатистическия човечец зад телевизора и монитора.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Чета ви и ме напушва смях. От десет кладенеца вода вадите, ама нещо взехте да се оливате и давите. Мнооого сложно я подкарахте или просто? ДС и готово. Ето ти отговора, удовлетворяващ средностатистическия човечец зад телевизора и монитора.

Не ДС, а просто БСП. В ДС е имало и много достойни хора, които наистина са работили за тази държава.

Публикувано изображение

Политбюро, а не ДС е създала ДПС

Остана ли някой да вярва, че обиколките на Бюрека се финансират от собствени спестявания, а не от Цветан Василев?

http://vbox7.com/play:c7e8ed67

И не ми е никак, ама никак смешно.

Редактирано от Wankata (преглед на промените)
  • Харесва ми 6

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Всеки който е работил за комунистическия режим е недостоен човек!

Няма БСП ,няма ДС!

Прошнуровани и прономеровани подлеци които си правят грешни планове....

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Абревиатурата "ДС" означава "Държавна сигурност". Иначе казано, разузнаване и контраразузнаване. Някои от тези хора наистина са рискували живота си и са носели безценна информация. Говори се, че по онова време българското разузнаване е било едно от най-добрите в света. Не говоря за доносниците от Шесто, разните манипулатори и измамници. Някои от разузнавачите наистина са били от полза за всички.

И още - тогава е нямало за кой друг режим да работиш. Времето е било такова, но зависи от начина, по който си го правил. Ако си работил за друг, значи просто си бил предател.

• Харесва ми 4

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сори, няма такава опция!

Добрите бяха тези които не уважаваха режима!

Всичкото останало-подлеци със по-голяма или по-малка степен на вина!

Неслучайно написах по горе-българския интернет е съвсем малко по добър от руския!

Но вървим по техните стъпки -скоро Бареков и Росен петров ще определят какво ще съдържат интернет филтрите на БТК.

Редактирано от IN-VISIBLE (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Глупости. Ние уважавахме страната и народа си. Казвам ние, защото аз бях на 17 години, когато се смени властта през 1989 година. Тия, които не уважаваха народа си, за мен си бяха чисти предатели. Както и днес смятам същите хора за предатели и недостойни да се наричат българи.  Друг е въпроса, че над нас винаги е имало гадняри, както има и днес. Дори в по-голяма степен. Щото навремето се оправдаваш с партията, а днес с парите. разлика голяма не виждам от това, един капиталист да ти взема душичката и един партиец навремето да прави същото. 

А това за Сидеров е интересно. Очаквам и той да го потвърди. Такива фотошопски истории най-лесно се правят. Ей сега ви пиша една бележцица, как доктора е взел подкуп и сме готови :P

Редактирано от Кико (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.