Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте, ако може да ми направите някаква конфигурация за игри.Да ми вървят с добро FPS(игри като cs, LoL, minecraft...) и да ми тръгват и новите игри(Battlefield 2.....).Бюджета ми е 800 лева.Знам, че искам много за малко пари, но....

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

http://nikem-bg.net/cart/1143p1r1002735p1r1003975p1r49615p1r50715p1r46473p1r50185p1rf.html със доставката си във бюджета :)

Редактирано от TheWalking (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Обща стойност - 799.21 лв. с ДДС
Ако се резне от захранване може да се вземе 260X. Но аз лично бих се запасил с по-добро захранване с оглед бъдещ ъпгрейд. С i3-4130+7770 ще играеш задоволително всички игри!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Количка

Публикувано изображение

пс. Доставката ще излезе 20/30 лв. в зависимост от региона. Копнах си поста от по-стара тема та ако е проблем оскъпяването от доставката:

1. Записвачката се маха. Ако имате стара може да я ползвате. Ако нямате може да ползвате флашка за инсталиране на Windows.

2. Ако искате да запазите записвачката орязваме видеото, дъното и захранването - Количка.

Видеото е с по-кофти охлаждане и по-малък фабричен клок, дъното само с два слота за рам и по-кофти аудио а захранването по-слабо но пак е достатъчно.

Редактирано от naruto (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тази на naruto ме устройва чудесно!Благодаря на всички!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.