Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте .

Имам проблем с wi fi.Не разбирам много и затова ви пиша.На скоро разбрах че нямам wi fi на компютъра.Ще може ли някой да ми обясни как се прави тази операция или ще трябва да викам интернет доставчика.

Модема ми е  scientific atlanta

Редактирано от ivobe (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

На скоро разбрах че нямам wi fi на компютъра.

Как точно си разбрал, че нямаш Wi-Fi на компютъра?Какво трябва да значи, че нямаш?Каква ти е интернет връзката?Какъв е компютъра?Имаш ли маршрутизатор?Каква ти е операционната система?Съжалявам, ама няма как да налучкаме какво имаш и какво нямаш и какво искаш да постигнеш.
  • Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте .

Имам проблем с wi fi.Не разбирам много и затова ви пиша.На скоро разбрах че нямам wi fi на компютъра.Ще може ли някой да ми обясни как се прави тази операция или ще трябва да викам интернет доставчика.

Много неясно... Първо- какъв е компютърът: лаптоп, настолен... Второ: имал ли си някога wi fi връзка и ако си нямал досега има ли компютърът безжична лан карта?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Вероятно става дума за лаптоп. А ако възръста от профила ти е вярна си много компютърно неграмотен и изостанал. Звучи обидно, но в училище информатика нямате ли?

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Поради факта който е виден за всички , а именно че автора на тази тема е далече и то много от нещата , каквото и да се напише като съвет ще е мъка за изпълнението му .

Решението е само едно - или идва някой приятел (познат ) на място и оправя нещата , или ако няма такъв човек "под ръка " се вика техник от интернет доставчика .

Оставям настрани  факта че няма абсолютно  никаква информация за каквото и да било освен че няма wifi .

Ако това е лаптоп (както се предполага ) гореописаното важи с пълна сила . Ако това е настолен компютър - остава без коментар .

Към колегата dodo00 !!!!!

Уважаеми колега , чета това което пишете и с чиста съвест Ви казвам че съветите Ви са меко казано неадекватни и без никакъв реален ефект за тези който питат по някакъв проблем .

Ако желаете да помагате , правете го с конкретика , а не по този начин . Дори и в тази тема какво сте посъветвали ? Автора да си пусне нова тема или да смени заглавието с друго , и то какво заглавие- "wi fi настройки " .Това нещо ще помогне ли според Вас ? Имам няколко въпроса точно към Вас по тази тема :

1. От къде и по какъв начин разбрахте че на тази машина ( не се знае каква е изобщо ) , въобще има възможност за wifi свързване ?

2. По какъв начин стигнахте до извода че става въпрос за настройки на wifi , за да е такова заглавието което според Вас трябва да бъде на въпросната тема

3. Как и по какъв начин установихте  че на тази система (ако има възможност за wifi ) са инсталирани въобще драйвери за това устройство ?

4. Помислихте ли за възможността такава връзка да се прави през рутер и проблема да е в него ?

5. Какво означава за Вас израза " нямам wifi "  ? Само въпрос на настройки ли ?

6. Въобще давате ли си сметка за познанията на автора на питането ? Самия начин на  питане не Ви ли подсказва ясно че каквото и заглавие да се сложи на темата ефекта ще е =0 ?

Да Ви задавам още въпроси е безсмислено, а те не са още един или два  . Оставям на Вас да си ги зададете сега и за вбъдеще когато се опитвате със съвети да помагате по някакъв проблем .

С уважение към Вас! Призива е малко повече да разсъждавате за нещата ако искате да сте полезен наистина .Не забравяйте че хората следват нещата който се пишат като съвети , и в желанието си да помогнете , от недомислие може не само да напишете нещо , а и да навредите .

Хубав и спорен ден Ви желая .

Редактирано от PC doctor (преглед на промените)
  • Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аааа, не, това няма да го обръщаме на говорилня!Предупредени сте!

2.5 Не са желателни прекомерните off-topic – мнения, които не са свързани с темата.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.