Премини към съдържанието
Momichence

Предложете ми мишка подобна на тази

Препоръчан отговор

Чести почитания на всички!

Моля, да ми предложите мишка подобна на Razer Ouroboros. Не е казано да е точно такава, като дизайн, ясно ми е, че то няма и как. Идеята ми е да е подобно "извратена". Нещо толкова изкилиферчено, за подарък ще е. Но проблема разбира се е в цената. Така че търся нещо по достъпно, като цена.

Благодаря предварително. 

Хубав и успешен ден.

Да уточня, че ще ми е голям +, ако е безжична.

Ето снимка на въпросната мишка за тези, които не знаят за какво иде реч. :)

Публикувано изображение

Редактирано от Momichence (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

На мен лично ми допада тази мишка:A4Tech bloody V8

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Но проблема разбира се е в цената.

Кажи по конкретно до колко лева можеш да отпуснеш,за да може да се съобразим с предложенията,които ще ти направим?!

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Just Human.. 

Благодаря, тази не е никак лоша.

Искам да те попитам дали знаеш за този модел, но безжична? 

Eternal Life

50лв.

Забравих да уточня, че ще ми е голям +, ако е безжична.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Just Human.. 

Млагодаря, тази не е никак лоша.

Искам да те попитам дали знаеш за този модел, но безжична? 

Eternal Life

50лв.

За кой модел? Ако говориш за Bloody има, но те са по-скъпи към 70лвЕто Bloody R7 е 69лв

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За кой модел? Ако говориш за Bloody има, но те са по-скъпи към 70лвЕто Bloody R7 е 69лв

Да, за този модел говорих. Благодаря ти. Ще видя какво ще предложат и другите, които имат желание да се включат. Че тази ми идва малко скъпа, наистина. Не очаквах да има толкова голяма разлика между тези с кабел и без. 

Eternal Life 

Забравих да уточня, че ще ми е голям +, ако е безжична.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За да е хем геймърска хем безжична трябват доста повече средства, затова се насочете към жична.

• Харесва ми 4

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да, за този модел говорих. Благодаря ти. Ще видя какво ще предложат и другите, които имат желание да се включат. Че тази ми идва малко скъпа, наистина. Не очаквах да има толкова голяма разлика между тези с кабел и без. 

Ами според мен ако човека ще играе игри главно с нея не му е нужна безжична... Защото той така и така ще му се хабят батериите по-бързо и ще трябва да я зарежда често, а недай си боже да играе нещо важно и му изгасне мишката тежко и горко и тогава :DВзимай тази с кабела и ще остане доволен

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

XECUTIONER, не държа да е геймърска, идеята е в "извратения" дизайн. 

Ами според мен ако човека ще играе игри главно с нея не му е нужна безжична... Защото той така и така ще му се хабят батериите по-бързо и ще трябва да я зарежда често, а недай си боже да играе нещо важно и му изгасне мишката тежко и горко и тогава :DВзимай тази с кабела и ще остане доволен

Напълно съм съгласна. Въпроса е в това, че човека за когото ще е не е заклет геймър. Играе игри, но само, когато има свободно време, което не е много често. Също така споменах за безжична, тъй като идеята му е "излягам се и играя нещо мързеливо".  Той не държи на марка или някакви особени характеристики на мишката, а им гледа външността само. 

Е аз искам да е поне издържлива. Не да се "срути" на 2рата седмица. :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Едно предложение от мен с 9лв. над бюджета: roccat-lua  

XECUTIONER, не държа да е геймърска, идеята е в "извратения" дизайн.

Ми то геймърските са с извратен дизайн. Обикновените са за работа. Редактирано от XECUTIONER (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Едно предложение от мен с 9лв. над бюджета: roccat-lua  Ми то геймърските са с извратен дизайн. Обикновените са за работа.

Ами тогава да е геймърска... Тази, която си предложил ти ми идва малко семпла. Ако се сещаш за някоя друга със странични бутони и подобни "екстри" моля да споделиш.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами тогава да е геймърска... Тази, която си предложил ти ми идва малко семпла. Ако се сещаш за някоя друга със странични бутони и подобни "екстри" моля да споделиш.

За тези пари не се сещам. Предложената от мен е по-семпла, но по-добра. Ако се търси единствено и само от към дизайн Just Human е дал оптималното предложение. Няма как да се направи комбинация ''евтино-хубаво''(качествено). Ето две мишки със странични бутони(едната геймърска, другата не). Хамата за мен е само една пласмасова обвивка с хубав дизайн, Лоджитека е доста по-добра, но сигурно дизайна и няма да ви хареса.

Поздрави!

Редактирано от XECUTIONER (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За тези пари не се сещам. Предложената от мен е по-семпла, но по-добра. Ако се търси единствено и само от към дизайн Just Human е дал оптималното предложение. Няма как да се направи комбинация ''евтино-хубаво''(качествено). Ето две мишки със странични бутони(едната геймърска, другата не). Хамата за мен е само една пласмасова обвивка с хубав дизайн, Лоджитека е доста по-добра, но сигурно дизайна и няма да ви хареса.

Поздрави!

Благодаря много за отделеното време. Има много истина в думите ти. Май ще се "поизръся" повече и ще взема Bloody R7, че тя се доближи най-много, сякаш. Все пак, ако се сетиш още нещо, предлагай, аз ще следя темата.

Ако само, като ми описа Хамата и се отказах от нея. :D

А тази Bloody R7 как е като качество, все пак 70лв не са малко?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ще се повторя - за тези пари безжична(геймърска) не е добра идея. А защо не подхвърлите на реципиента няколко модела и той да си избере? :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ще се повторя - за тези пари безжична(геймърска) не е добра идея. А защо не подхвърлите на реципиента няколко модела и той да си избере? :D

Ами той хареса тази Bloody R7, ама ти, като казваш, че не е добра идея и се разубеждавам. Аз имам Razer Abyssus и съм много доволна и съм си патила много от мишки и знам, че най-тъпото е да се гледа външността на мишката, ама като ще е за подарък, а не за мен, никой не ме пита какво мисля.  :D

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мишката която ще предложа е от скромните 33 лв.:http://www.gaminggear.bg/hama-urage-illuminated Бробвал съм я тази и е доста удобна, дори свети   :D

Редактирано от hibichi (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Подобни теми

• от Kalakata44
      Трябват ми тези мънички пластинки "Keycap Stabilizer" за Razer Blackwidow 2014, ако някой има идея къде мога да ги закупя от България да пише.

• от Kuncavia
      Здравейте,
      От година се заглеждам по механичната клавиатура на на Razer - Blackwidow Chroma.
      Това, което често срещам в описанието, е че "разполага с най-добрите механични прекъсвачи в зелен и оранжев вариант, а вече и в жълт!".
      Има ли някаква разлика между цветовете и в какво се крие тя, която да помогне за най-правилен избор?

Поздрави. 
    • от Thund3rGod
      Добър ден хорица .. четох ли, четох ли относно мишки - то не бяха razer-и, не бяха steelseries rival-и и какво ли още не, всичките със заводски проблеми. Почти всички мишки към които се бях насочил - Razer Deatadder, Steelseries Rival/Kana v2, Zowie fk1/2;ec1-a/ec2-a.В момента съм с Bloody V3, сменял съм я вече 2 пъти заради кабел, предстои 3ти (просто не спира да се изважда без абсолютно никакво "дърпане и насилие" върху него...) като цяло ми харесва как ръката ми стои на нея, смесица м/у claw & palm захват съм.Може ли да препоръчате мишка, която след 2 години ще е горе-долу същата както е била преди 1 .. Lol. Просто искам нещо подобно на блъди в3-то, но не искам да има проблеми било то след месеци или години.
    • от Nightmarebg
      Трябва да си взема геймарска мишка и съм се спрял на  razer deathadder chroma  или  logitech g502 proteus core, да издържи повече време  и да е прецизна за FPS игри . Разгледах   туй онуй  и видях че много хора са имали проблеми с deathadder   и за ся съм наклонил везната за logitech g502 proteus core .  Как мислите коя ще  е по добра 
    • от thesymbol
      Здравейте, искам да ви попитам кой е по-удачният избор:
      https://www.ozone.bg/gaming-aksesoari/slushalki-s-mikrofon/razer-kraken-pro-s-podar-k-razer-vr-zka-za-vrat/?
      +
      https://www.ozone.bg/gaming-aksesoari/mishki/razer-taipan/
      +
      https://www.ozone.bg/gaming-aksesoari/padove/razer-goliathus-control-small/
      или 
      https://www.ozone.bg/gaming-aksesoari/mishki/steelseries-frost-blue-bundle-35378/
  • Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.