Премини към съдържанието
15 години Kaldata.com – време е да почерпим! Прочети още... ×

Препоръчан отговор

Здравейте на всички. Имам нужда от съвет. Спрял съм се на два таблета и ми трябва мнение от хора които са по- запознати от мен или хора които използват тези таблети.

Става дума за TOSHIBA EXCITE AT10-A-104 16GB WI-FI и ASUS MEMOPAD 10 ME102A .

Ще се радвам някой да сподели опита си ако притежава някой от таблетите. На пръв поглед ми се стори че Toshiba-та има малко по-ярки цветове и другото което е като плюс e Micro HDMI out. Стори ми се обаче че Toshiba-та вървеше малко някак мудно. Може би самата мостра е била такава затова се обръщам за съвет към вас. Приемам всякакви критики и мнения. Благодаря ви предварително

Редактирано от boombap (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За тошибата не мога да дам мнение, но Асуса работи перфектно. Един познат си го взе скоро и е много доволен от него.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не си казал за какво, ще ползваш таблета.?? Други модели можем ли да предложим.? Да разбираме, че бюджета е 500 лв.?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Emokostov благодаря!

Не си казал за какво, ще ползваш таблета.?? Други модели можем ли да предложим.? Да разбираме, че бюджета е 500 лв.?

Относно бюджета ми се иска да го огранича максимум до 600лв. Гледах и други модели но честно казано тези ми допаднаха най- много. Искаше ми се съотношението цена големина на екрана и "качество" да е нещо такова. Знам че има и много по- добри но и цената ще е по- висока. Таблета ще се използва главно за ровене из интернет, някой филм понякога и по- рядко някоя игра. Обичайното. Ако имаш предвид някой друг модел сподели.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.