Премини към съдържанието
thebestfool

Проблем с Ipad 1

Препоръчан отговор

Добър ден имам Ipad 1 .Проблема е в това че компютъра не ми го разчита през USB. Пробвах на друг компютър както и с друг кабел пак нищо дори не реагира. Други идеи?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Задаваш ли опцията да се свърже с компютъра. Може поради тази причина да не се виждат. Освен това имаш още две възможности за свързване. Едната е през Wi-FI, а другата е чрез Bluetooth.

Редактирано от Emokostov (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Задаваш ли опцията да се свърже с компютъра. Може поради тази причина да не се виждат. Освен това имаш още две възможности за свързване. Едната е през Wi-FI, а другата е чрез Bluetooth.

Моля те обясни ми къде е тази опция. и през wifi Как да го свържа bluetoth няма.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Моля те обясни ми къде е тази опция. и през wifi Как да го свържа bluetoth няма.

Когато свържеш телефона и компютъра в опциите на телефона трябва да има опция "Connect to PC или нещо подобно". Избираш ли тази опция?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Колега може би не си разбрал става въпрос за IPad 1 .. и за тази опция незнам... просто не реагира

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Колега може би не си разбрал става въпрос за IPad 1 .. и за тази опция незнам... просто не реагира

Извинявай, но тук явно няма притежатели на iOS таблети, търси в сайта Apple. http://www.apple.com/bg/

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.