Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте, имам проблем с компютъра. Понякога компютърат ми не иска да се стартира.Или копчето за включване светва в оранжево или тръгва, но на екрана се виждат само едни тирета -. Ако махна кабелите от контакта, и го оставя без захранване в продалжение на един час си тръгва, но след 30 - 40 мин работа се рестартирва, и пак така или светва оранжево или излизат тиретата.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Може всеки един компонент да е дефектен. Трябва да се провери.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Носиш компютъра на сервиз. Там може да се провери всеки един компонент. Проблема е хардуерен. Вероятно захранването си заминава.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря темата е за коша

Защо пък за коша ? Друг с подобен проблем няма ли право да я прочете, ама нали ти си реши твоя, какво ти пука ?

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Защо пък за коша ? Друг с подобен проблем няма ли право да я прочете, ама нали ти си реши твоя, какво ти пука ?

//offtopicНе го вини, репликата "темата за коша" е наследство от златните времена на CS форумчетата с драконовска модерация - всичко неактуално в /dev/null.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Като ги знаеш как обичат да търсят стари теми... по-скоро ще създадат нова, за да питат.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.