Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте !

Ще се опитам да обясня максимално точно проблема.

Попринцип в колата слушам музика от usb флашка, която си я свързвам към плеъра. Качвам си песни от компа и нямам никакви проблеми, допреди 3-4 дни. Всеки ден си качвам песни на флашката от моя компютър. Но един ден като сложих флашката в колата - ми изписа - CANNOT PLAY .

Сложих същите песни на другата ми флашка и отново изписа  CANNOT PLAY без да съм правил абсолютно нищо по-различно.

Тогава реших да взема флашка от един приятел (на нея вече имаше музика), сложих я в колата и тръгна без проблем. Взех флашката вкъщи, сложих и същите песни от моя комп и отново изписа CANNOT PLAY.

Тогава форматирах всичките флашки (3те) във всичките формати -NTFS , FAT32,FAT,exfat но няма никакъв ефект. Каквото и да правя , каквито и песни да сложа не става. Пробвах да сложа песни на тези флашки от друг комп но отново не става.

Къде е проблема. Защото не е от плеъра, а не знам какво може да е ?

С Windows 7 съм

Ще съм много благодарен на всеки отговорил !

Редактирано от MIRAMAX7 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А същите тези 3 флашки се четат безпроблемно на компютъра - така ли ?

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А същите тези 3 флашки се четат безпроблемно на компютъра - така ли ?

Да виждам всички файлове в тях и си пускам както музика така и текстови документи 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пробвай на флашката да има само музикални файлове, без документи и тн.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пробвай на флашката да има само музикални файлове, без документи и тн.

Попринцип пробвам само така. Защото така или иначе ги ползвам само за колата

Забравих да кажа нещо, което може би ще е важно.

Например слагам флашката в компютъра (на нея няма записано абсолютно нищо). Слагам в нея една песен. Затварям прозореца. Отварям го пак и се появяват тези неща от снимката.

post-297889-0-30776000-1392037358_thumb.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Също така махни и winamp-a.

Със сканиране на компа с аваст дали ще стане работата. Защото напоследък забелязвам странни неща, които се случват с компа. Например изчезват ми wallpapers от десктопа и става черен екран, изписва ми всякви простотии и т.н

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Със сканиране на компа с аваст дали ще стане работата. Защото напоследък забелязвам странни неща, които се случват с компа. Например изчезват ми wallpapers от десктопа и става черен екран, изписва ми всякви простотии и т.н

Това за черния екран е защото уиндоуса не ви е лизензиран. 

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Имаш доста често срещан вирус. Направо пусни тема в антивирусния раздел. Сам няма да се оправиш.

Поздрави!

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте !

Пуснах тема за проблема си преди минута в раздел - преносими устройства. Но оттам казаха, че мястото ми е за този раздел.

Е ще повторя темата си оттам.

Здравейте !

Ще се опитам да обясня максимално точно проблема.

Попринцип в колата слушам музика от usb флашка, която си я свързвам към плеъра. Качвам си песни от компа и нямам никакви проблеми, допреди 3-4 дни. Всеки ден си качвам песни на флашката от моя компютър. Но един ден като сложих флашката в колата - ми изписа - CANNOT PLAY .

Сложих същите песни на другата ми флашка и отново изписа  CANNOT PLAY без да съм правил абсолютно нищо по-различно.

Тогава реших да взема флашка от един приятел (на нея вече имаше музика), сложих я в колата и тръгна без проблем. Взех флашката вкъщи, сложих и същите песни от моя комп и отново изписа CANNOT PLAY.

Тогава форматирах всичките флашки (3те) във всичките формати -NTFS , FAT32,FAT,exfat но няма никакъв ефект. Каквото и да правя , каквито и песни да сложа не става. Пробвах да сложа песни на тези флашки от друг комп но отново не става.

Къде е проблема. Защото не е от плеъра, а не знам какво може да е ?

С Windows 7 съм

Ще съм много благодарен на всеки отговорил !

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мда, доста често е срещан по бозичките. Нарича се Autorun.inf, и заразява флаш и всякаква преносима медия ! Намини през този раздел, да те почистят.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Кажи какъв е модела на плеъра в колата. Вероятно си извадил флашката, когато устройството е работило и е блокирало или нещо не му харесва. В спецификацията може да има опция за ресет и връщане в заводски настройки. Също така виж какви формати поддържа. Не форматирай флашките в каквито формати ти попадне.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Флашките най-вероятно са пред пенсия или се е бъгнал плеара.Песните мп3 ли са?

Редактирано от snuri (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Кажи какъв е модела на плеъра в колата. Вероятно си извадил флашката, когато устройството е работило и е блокирало или нещо не му харесва. В спецификацията може да има опция за ресет и връщане в заводски настройки. Също така виж какви формати поддържа. Не форматирай флашките в каквито формати ти попадне.

Модела е JVC - KDR45 , но това според мен вслучая няма значение,защото плеъра и в момента си чете флашки, които не са минали през моя компютър. Просто не чете флашките, на които са поставяни песни от моя компютър.. Направих още преди да пусна reset на плеъра, но нещата не се оправиха. Проблема както казвам не е в плеъра, а в компютъра

Флашките най-вероятно са пред пенсия или се е бъгнал плеара.Песните мп3 ли са?

Ами една от флашките е чисто нова - на около 3 часа работа. 

Другата флашка е по-старичка, а третата е почти на месец. Но .. както казах и трите флашки работеха без проблем до преди 3 дни. А една от флашките (тази на приятеля ми) работеше до преди 2 часа 

Редактирано от MIRAMAX7 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Колеги не пишете в тази тема, тъй като колегите от HJT ще се включат по-късно. Ето тук си продължете старата дискусия.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Модела е JVC - KDR45 , но това според мен вслучая няма значение,защото плеъра и в момента си чете флашки, които не са минали през моя компютър. Просто не чете флашките, на които са поставяни песни от моя компютър.. Направих още преди да пусна reset на плеъра, но нещата не се оправиха. Проблема както казвам не е в плеъра, а в компютъра

Ами една от флашките е чисто нова - на около 3 часа работа. 

Другата флашка е по-старичка, а третата е почти на месец. Но .. както казах и трите флашки работеха без проблем до преди 3 дни. А една от флашките (тази на приятеля ми) работеше до преди 2 часа 

Не казвам, че е в плеъра. Ако си извадил флашката както е свирила, точно този проблем ще се получи. Точно тази флашка няма да я разчете. Форматирай флашките в коректния формат, който чете плеъра. Може дори друг дял да ги направиш ако трябва. Ако наистина има вирус, колегите от HJT Team ще ти помогнат.

Редактирано от Emokostov (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.