Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте! Един приятел ще си купува нов компютър и му помагам да си избере. Старата машина е продадена и няма какво да се използва. Има монитор и периферия. Ще го ползва за игри, той играе всичко без новите тежки заглавия. Бюджета е около 750 лв. без доставката. И аз съм сглобил нещо:

BB код:

Обща стойност - 749.61 лв. с ДДС

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мониторът колко инча е?

Редактирано от Право Токов (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Бива, но на мястото на този Корсър, може да сложиш ето този Фортрон. Ако знаехме и монитора щеше да е добре !

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

APN също няма с какво да се похвали освен по-евтината цена. Разбира се съгласен съм че това го прави по-изгодното захранване.

Но ако се държи на Корсара в Емаг е на промоция за 65 лв. и е с безплатна доставка. Демек парите излизат същите.

Всъщност като сметнеш намалението в Никем цялата работа малко се обезсмисля.

Редактирано от naruto (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

APN също няма с какво да се похвали освен по-евтината цена. Разбира се съгласен съм че това го прави по-изгодното захранване.

Но ако се държи на Корсара в Емаг е на промоция за 65 лв. и е с безплатна доставка. Демек парите излизат същите.

Всъщност като сметнеш намалението в Никем цялата работа малко се обезсмисля.

Не дай си Боже да трябва да връща нещо на Емаг... Избягвайте го този магазин.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добре хора какво мислите за това:

BB код:

Обща стойност - 756.95 лв. с ДДС

Избрал съм 1ТВ  хард, захранването е Корсара, тъй като доколкото видях Фортъна има същата ефективност, но  е 400W. Цената е подобна, защото бях решил да сложа 8 ГБ РАМ, но мисля, че е излишно. Какво мислите. А да картата е друга по-добра.
Редактирано от hibichi (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Видеокартата е заместник на 7790 та сам прецени по-добра ли е от 7770. Отделно е с добро охлаждане и сериозен фабричен клок. Лично за мен пасва перфектно.

Харда е двойно по-голям като гледам та това също си е предимство. Аз лично нямам забележки.

Редактирано от naruto (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.