Премини към съдържанието
15 години Kaldata.com – време е да почерпим! Прочети още... ×
realna

Помогнете ми -относно таблет -Privileg

Препоръчан отговор

Здравейте ,моля да ме извините ако,някой някъде е пуснал тема за това .Надявам се с това да си спестим приказките за ,има много теми и виж в google и прочие .

Щом съм тук да пиша и питам значи или не съм видяла(намерила) подобна тема ,или съм гледала в google.

Kъм въпроса ,Играх си с паролите на Таблета -(обещавам вече няма да пипам )

И нали ги знаете тези с точките , е не си спомням паролата .Знам тъпо ,от моя страна 

Както и да е успях след много опити да го включа.Е сега е вкл.и го дебна да не изгасне .Кажете ми моля как да си сменя паролата ,.или да я няма това с фигората 

Опитах като отидох в настройки ,от там в сигорност обаче това с фигората още стои 

Влязох и в резервни копия и нулиране на системи възтановяване на таблета -И ми пише че да нулирам и прочие ,че да възтановя фабричните настройки -трябва да начертая фигората 

Иначе не може 

и ако не мога да се сетя за тая фигора ,...Не мога и да се сетя къде съм влязла че да  сменя поне паролата с друга ,ако не друго 

Затова ми помогнете ,Не ме съдете .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Дайте модела на таблета, за да ви помогнем с фигората... ще оправим фигората няма страшно.

• Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

модел привилег МИД -7П -на латиница са буквите , Но нещо не ми се получава с латинските 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пробвай така - натискаш и задържаш копчето за усилване на звука, след това натискаш и задържаш копчето за пускане докато таблета не се включи. Прави се при предварително изключен таблет

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

model Privileg-7P

операционна система -GOOGLE aNDROID 4.4 

процесор - Action ATM7013, 1GHz

аз успях да го включа .,сега е включен ,после 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това не е излязло при зареждане, така ли?

Пробвай с бутона за намаляне на звука и бутона за включване.

Редактирано от Право Токов (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

не  .сега направих каквото ми каза изкл.натиснах копчето за звука и ми се появи екранчето с точки . иска да начертая фигора .Намразих точките 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Трябва да изключиш таблета нацяло, не само да му загасиш екрана.

Редактирано от Право Токов (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

е нацяло го изключих ,..Нали ме пита искам ли да изключа ,казвам да и е изключен 

после пробвах да го включа с звука надолу ,.Включи се и ми излиза екрана с точките 

Какво друго имаш предвид изцяло изкл.

Редактирано от realna (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Задръж бутона за намаляне на звука и бутона за включване, докато не се появи картинката, която съм показал по-горе.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

държа ,а колко време му отнема .засега само пресветна екрана появи ми се картинка на онова човече на зелен фон с надпис  андроид и изгасна 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Извинявам се, че се меся, но трябва да го направиш едновременно. Натискаш бутона за включване на таблета + силата на звука, но не на долу да натискаш (бутона за звука) , а трябва да натискаш посредата м/у "увеличаване/намаляне на звука".

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

появиха ми се надписи  за ъпгрейд на софтуера , erase partitions i още нещо

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Какви букви.? Можеш ли да направиш една снимка.?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Искам да внеса малко яснота по въпроса ако някой не е разбрал.

Идеята на упражнението е да се върнат заводските

настройки без да се влиза в потребителския интерфейс.

Упражнението се нарича "hard reset".

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

da нещо подобно .Сега ми изписа . Make yourself at home To see all your apps touch the circle You can put favorite apps here и ок -ми показва , и какво да нправя , че ме е страх да натискам вече , да не объркам нещо някой да ми каже ,да натискам ли ок -я или не

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сега вече си начисто. Нямаш парола.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

да натисна ок -където ми пише

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Едно огромно Благодаря на всички ,които ми помогнаха Благодаря ви ,супер сте хора

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от Stefan Chardakliev
      Здравейте, искам да попитам знаещите и можещите във форума 
      как да си "докарам " интернет  през микро USB - то.
      Таблета няма 3 г модул , само Wi-Fi.
      Мисълта ми е , че имам карта за мобилен интернет с USB модем марка Хуавей, и искам да я използвам на таблета освен на лаптопа.
      Благодаря!

• от niksantwiksan
      Здравейте, имам проблем с таблет Privileg MID 7 P като пусна скайпа и ми дава грешката "Invalid aplication ID".Върнах фабрични настройки, преинсталирах скайп-не става.Скайпа от андроид маркет не работи, инсталирах от сайта на привилег точно за този модел.Давайте идеи от какво може да е че 2 дни ми отидоха да се занимавам с този таблет...Благодаря предварителни
    • от tanas4o
      Можете ли да споделите мнение за този таблет. Ненамирам нищо в интернет http://www.technopolis.bg/b2c/details/572748/P11010701~2/Tablet-PRIVILEG-MID-74A
    • от Black Dragon 777
      Здравейте . Търся си телефон на изплащане + абонаментен план за/до 30 лв на месец( общо от всички такси ) . Изискванията ми са ,да има възможно по-голям дисплей и да е с андроид.Ще го използвам предимно за интернет и игри . Мислех да си взимам  Alcatel One touch Idol 6030D,но като гледам мненията за него,не са много положителни...,затова се нуждая от вашета помощ !  
    • от G4S
      Имам таблет Privileg.Искам да ползвам флашката за мобилен интернет, но мога да я свържа само през USB. Обясниха ми, че трябва специална програма, която да кача на таблета, за да направя настройките.ОС е Android 4.0
  • Разглеждащи в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.