Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте, имам следния проблем.За купих рутер Widemac SL-R7205 N с инсталиран OPENWRT но сега не мога да вляза в него да му направя настройките.Опитвам през Wifi с АР 192.168.1.1 но ми изписва че няма връзка и ме мога да вляза, нито през wifi нито с кабел.когато го взех нямаше проблем и го настройх да взема интернет през усб адаптер но сега искам да сменя настройките. Някяква идея как да вляза имали някой, опитах с рестарт като задържах различно време бутона който е от вън но не се получава.

Взен го от този интернет магазин : http://www.tienda.siliceo.es/router-openwrt-usb-n-300mbps-repetidor-wifi-ap-2-antenas-mimo-p-51.html

Прилагам линк за да се види точно за какъв рутер пиша,не е реклама на сайт. до сега ползвах Alfa R36 3G router  но започна да ми прави проблем и затова реших да пробвам с router с инсталиран OPENWRT който приема интернет от външен адаптер през усб. 

Някакви идей за рестарт или как да вляза в него, Wifi му ра боти и се свързвам кам него но до там.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте, имам следния проблем.За купих рутер Widemac SL-R7205 N с инсталиран OPENWRT но сега не мога да вляза в него да му направя настройките.Опитвам през Wifi с АР 192.168.1.1 но ми изписва че няма връзка и ме мога да вляза, нито през wifi нито с кабел.когато го взех нямаше проблем и го настройх да взема интернет през усб адаптер но сега искам да сменя настройките. Някяква идея как да вляза имали някой, опитах с рестарт като задържах различно време бутона който е от вън но не се получава.

Взен го от този интернет магазин : http://www.tienda.siliceo.es/router-openwrt-usb-n-300mbps-repetidor-wifi-ap-2-antenas-mimo-p-51.html

Прилагам линк за да се види точно за какъв рутер пиша,не е реклама на сайт. до сега ползвах Alfa R36 3G router  но започна да ми прави проблем и затова реших да пробвам с router с инсталиран OPENWRT който приема интернет от външен адаптер през усб. 

Някакви идей за рестарт или как да вляза в него, Wifi му ра боти и се свързвам кам него но до там.

А успявате ли да получите ИП адрес когато се свързвате. Имате ли достъп до интернет? Ако да, какво е локалното ви ИП и гейтуея?

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Отвори cmd и изпиши ipconfig. Адреса който отговаря на Default Gateway ти е ип-то на уеб интерфейса.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не нямaм интернет достъп през този рутер зa товa искaм дa му променя нaстройките зa дa имaм.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не нямaм интернет достъп през този рутер зa товa искaм дa му променя нaстройките зa дa имaм.

А получавате ли ИП адрес? (безжично или жично)

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Можеш да ресетнеш дефаулт настройките като задържиш бутончето на задния панел за 10-на секунди. Иначе мен ме съмнява и самия уеб интерфейс дали не е заключен след като му е инсталиран този фирм.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А получавате ли ИП адрес? (безжично или жично)

на Default Gateway не изписва нищо

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

на Default Gateway не изписва нищо

Става на въпрос за ipv4 или ipv6 адрес дали взима мрежовия адаптер. Това за default gateway-a се отнасяше за ип адреса на уеб интерфейса на маршрутизатора.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Става на въпрос за ipv4 или ipv6 адрес дали взима мрежовия адаптер. Това за default gateway-a се отнасяше за ип адреса на уеб интерфейса на мар

как да провяря за ipv 4

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

как да провяря за ipv 4

ipconfig

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да излиза ми ipV6.

настройте IPv4

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Може ли мaлко инфо кaк се прaви.Блaгодaря предвaрителноМоже ли мaлко инфо кaк се прaви.Блaгодaря предвaрително

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Може ли мaлко инфо кaк се прaви.Блaгодaря предвaрителноМоже ли мaлко инфо кaк се прaви.Блaгодaря предвaрително

http://windows.microsoft.com/bg-bg/windows/change-tcp-ip-settings#1TC=windows-7

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Нaпрaвих го и вече имaм ipv4 :169.254.68.153 но не могa дa влязa пaк

Вероятно е спрян DHCP сървъра на маршрутизатора. ВИе помните ли коя мрежа сте заделил за вътрешно ползване?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.