Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Та.. сложих си рам, като си мислех, че игрите ще ми вървят по-добре, е има ефект, но не какъвто очаквах. В сайт в който проверявам дали мога да подкарам съответната игра, постоянно ми изписва, че видеото ми не е слабо и нормално игрите ми лагват. Видеото ми е Ати Х1300 64мб. Като си купувах лаптопа ми казаха, че при нужда от повече мб-ти, видеото взема от рам паметта, затова и сложих повече рам, но ефект нулев. Реших да си сменя видеото. Какво видео трябва да търся и би ли могъл непрофесионалист да си я смени самичак ? :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

1. Добавянето на повече оперативна памет няма да оправи положението

2. Видеокартата е старо поколение, т.е. слаба и не става за игри

3. Колкото и памет да споделяш към картата, няма да я направиш по-производителна

4. Не си съсипвай лаптопа с игри

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Правила за ползване на форумите

2.2 Новите теми се пускат в съответстващия им раздел. Теми публикувани в грешен раздел се изтриват или местят без предупреждение.2.3 Заглавието на темата трябва да е ясно и точно, да не е съставено единствено от главни букви и да описва максимално съдържанието на самата тема. Теми със заглавия от една дума или от рода на "Помощ!", "Имам проблем", "Спешно" и т.н. се изтриват без предупреждение.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

................................................постоянно ми изписва, че видеото ми не е слабо и нормално игрите ми лагват..............................................

Това нещо колкото и да се напъвам не го вденах, дано да е правописна грешка иначе явно съм отчайващо тъп.

............. би ли могъл непрофесионалист да си я смени самичак ? :)

Определено ДА.

Достатъчно е да отидете до магазина и да си купите лаптоп с по-съвременно видео. Друг вариант да имате лаптоп с видео което да подкарва по-съвременни игри НЯМА. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.