Премини към съдържанието
15 години Kaldata.com – време е да почерпим! Прочети още... ×
BMW Маниак

Съвет за преинсталация на Win8 на лаптоп.

Препоръчан отговор

Колеги искам да си преинсталирам OS на лаптопа (dell inspiron 5323, UEFI) която е Win8. В момента е с оригинална 8ца, предполагам с ОЕМ ключ и си работи перфектно. Нуждая се от преинсталация но инсталацията трябва да започне на хард диск с MBR в момента е GPT.Ta ще ми трябва линк от къде да я изтегля не пипан релийз без ключ и да и сложа моя ключ който все още не знам. Обърнах сайта на микрософт и не видях от къде мога да тегля продукт без ключ и да му сложа моя.И как да си видя ключа с някоя безплатна програма ако може че не си заслужава да се купува платена програма която ще ползвам само веднъж.Това е общо взето. С останалото инсталация и драйвери "мисля" че ще се оправя.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Предполагам с тази програма  ще видиш ключа.Прави пълен рапорт за инсталиран софтуер ,ОС и ъпдейти.

Ми изкара го.

**** AAOEM (Key: Y42DY ***** ...

Това че е OEM дали ще го приеме нормален релийз или задължително трябва да е инсталационен за Dell OEM за да приеме ключа ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Key: Y42DY ***** . Това е ключа. Вероятно можеш да преинсталираш с него ,обаче е твърде вероятно да ти се наложи да се свържеш ( и да се разправяш ) със съпорта на Microsoft ( не е зле да се свържеш предварително).Ще трябва да докажеш че това е хардуера и че ОС е фабрично инсталирана на него.

Все пак си запази този рапорт.

Извинявай ,ама защо преинсталация пак с W8.Няма ли скрит  дял за въстановяване.

Редактирано от kashchey (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Key: Y42DY ***** . Това е ключа. Вероятно можеш да преинсталираш с него ,обаче е твърде вероятно да ти се наложи да се свържеш ( и да се разправяш ) със съпорта на Microsoft ( не е зле да се свържеш предварително).Ще трябва да докажеш че това е хардуера и че ОС е фабрично инсталирана на него.

Все пак си запази този рапорт.

То при активацията на ключа те много добре ще знаят на кой хардуер се активира онлайн и че е същия за който е този ключ. Проблема е от къде да го намеря инсталационен.

Редактирано от izabel1 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Инсталационен DVD Dell OEM гледам струва 60 $ ,затова се се свържи със съпорта на  MS и Dell. На сайта на MS TechNet след регистрация може да се свали Windows 8.1 Enterprise .

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Инсталационен DVD Dell OEM гледам струва 60 $ ,затова се се свържи със съпорта на  MS и Dell. На сайта на MS TechNet след регистрация може да се свали Windows 8.1 Enterprise .

Сваляне на Исо чрез Кеу http://windows.microsoft.com/en-us/windows-8/upgrade-product-key-only

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.