Премини към съдържанието
in7hebuildin

Проблем с компютъра ми моля Ви помогнете

Препоръчан отговор

Здравейте имам сериозен проблем с компютъра ми. Преинсталирах го защото трябваше и проблема е че не мога да инсталирам .net framework 2,3, 3.5 още при стартирането на току що изтеглен setup ми праска еррор-а еди си кво си has encountered a problem and needs to close. we are sorry for the inconvenience.... На току що инсталиран windows. Пробвах да преинсталирам win-a ми още 3 пъти. Пробвал съм с други различни 2 windows-aАбсолютно същия резултат.. Win XP SP3. Също така на изтеглени сетъп-и след като рестартирам pc-to ми праска ерор че файла е corrupted cabinet fail. Моля помогнете! :( :( :(

Редактирано от in7hebuildin (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравей,явно нямаш проблем с компютъра.Понеже казваш,че си преинсталирал няколко пъти Уин-а(дано да е както трябва),а и си пробвал с различни ОС,пробвай да смениш сетъп-а,явно не е читав.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Изтегли отново сетъпите,ето ти малко помощ :

Net Framework 1.1

Net Framework 2.0

Net Framework 3.0

Net Framework 3.5

Net Framework 4.0

Успех! ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте отново! Донякъде успях да стабилизирам машинката ( между другото забравих да кажа че компютъра ми е от 2005 година и до сега не съм сменял абсолутно нищо по него )  но сега имам следният проблем. Сканирал съм компютъра с нод32 не намира никакви вируси дисковете са дефрагментирани имам свободно пространство и всички регистри са почистени! По принцип мога да инсталирам vicusal c++ 2005-та 2008 и 2010 без никакъв проблем но този инстал го има вграден или нз как да се изразя в самия сетъп на играта. Без успешно преминаване няма как да продължи инсталацията! :brick wall:  Моля ако някой има някаква идея какво означава този проблем или в най добрия случай как да го премахна да сподели. Благодаря предварително. :bye1: 

post-346846-0-61828500-1392134484_thumb.

Редактирано от in7hebuildin (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.