Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Не знам дали тези проблеми са само при мен (съмнявам се), но през последните месеци тази програма си проси деинсталацията. Ще опиша проблемите по-долу, ако на някой му се повтарят, да даде едно плюстче, за да знам какво да правя:

• [*] Когато инсталирам Skype на нов компютър, таблет и т.н. чакам около час за да ми зареди хронологията (която изобщо не ми трябва), през това време процесора на компютъра се товари на максимум. [*]Скайп изчезва от екрана! Реално програмата е вкл., но не я виждам никъде по екрана. [*]Пропуснати съобщения. Примерно, пиша си от таблета с някого, след което той ми отговаря, на компютъра получавам съобщението, но не и на таблета. [*]Offline ама НЕ! Този проблем се отнася само за приложението към мобилните устройства. Когато изключа скайп от таблета/телефона си и не е вкл. на никое друго устройство,  за приятелите ми остава online и съобщенията които ми пращат се получават независимо от всичко.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Откакто М$ ги купиха, скайпа става все по-зле с всяка следваща версия. Напоследък си мисля даже да агитирам приятели и познати да преминем към друга програма за интернет разговори...

Редактирано от ScD (преглед на промените)
  • Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Като цяло скайпа смърди открай време..

Когато инсталирам Skype на нов компютър, таблет и т.н. чакам около час за да ми зареди хронологията (която изобщо не ми трябва), през това време процесора на компютъра се товари на максимум.

Случвай се, пробвай с портейбъл версия.

Пропуснати съобщения. Примерно, пиша си от таблета с някого, след което той ми отговаря, на компютъра получавам съобщението, но не и на таблета.Offline ама НЕ! Този проблем се отнася само за приложението към мобилните устройства. Когато изключа скайп от таблета/телефона си и не е вкл. на никое друго устройство, за приятелите ми остава online и съобщенията които ми пращат се получават независимо от всичко.

Какъв е таблета и скайпа който ползваш?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Като цяло скайпа смърди открай време..

Случвай се, пробвай с портейбъл версия.

Какъв е таблета и скайпа който ползваш?

Ipad, a скайпа си е последната версия.

А с портейбъл версия май проблема ще остане, защото ми казаха, че хронологиите се пазели на сървър и ще се актуализират така или иначе.

Редактирано от Yaskata (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ipad, a скайпа си е последната версия.

На ПС-то опитайте с някоя 3.8 версия

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

С 3.8 няма никакви проблеми

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не знам дали тези проблеми са само при мен (съмнявам се), но през последните месеци тази програма си проси деинсталацията. Ще опиша проблемите по-долу, ако на някой му се повтарят, да даде едно плюстче, за да знам какво да правя:

[*] Когато инсталирам Skype на нов компютър, таблет и т.н. чакам около час за да ми зареди хронологията (която изобщо не ми трябва), през това време процесора на компютъра се товари на максимум.

[*]Скайп изчезва от екрана! Реално програмата е вкл., но не я виждам никъде по екрана.

[*]Пропуснати съобщения. Примерно, пиша си от таблета с някого, след което той ми отговаря, на компютъра получавам съобщението, но не и на таблета.

[*]Offline ама НЕ! Този проблем се отнася само за приложението към мобилните устройства. Когато изключа скайп от таблета/телефона си и не е вкл. на никое друго устройство,  за приятелите ми остава online и съобщенията които ми пращат се получават независимо от всичко.

Подобен проблем със :

1. забавено зареждане на Skype

2. бавно изтегляне на съобщенията (след изтриване на историята)

3. натоварване на процесора 25-30%

4. постоянно увеличаващо се използване на RAM

5. бавно изключване на Skype при Quit

Всичко това се случва само за един определен профил. Останалите профили се зареждат нормално.

Засега има известен положителен ефект, след като изключих показването на неактивните абонати и изчаках зареждането на съобщенията.

Може да провериш дали Skype не се зарежда в Compatibility mode. Ако е така го изключи.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ясно ще търся нова програма за комуникация, вероятно Viber. Не съм фен на програми които за да работят както трябва, те принуждават да се човъркаш или да си сваляш по стари версии и т.н. Поне ме убедихте, че това не са само проблеми при мен.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ясно ще търся нова програма за комуникация, вероятно Viber. Не съм фен на програми които за да работят както трябва, те принуждават да се човъркаш или да си сваляш по стари версии и т.н. Поне ме убедихте, че това не са само проблеми при мен.

Ами това са фактите - доказани - за скайпа.

Бъгясани са всички версии над 3.8

Успех

:cool:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Моля изтрийте ми коментара. То човек се опитва да помогне някак, а те започват да разправят как при някои всичко си е перфектно или как няма да си губят повече скъпоценното време заради такива програми и че логиката при някои не била фактор. Като не искаш да си губиш времето да не беше пускал тема за скайп. Хайде със здраве.

post-159722-0-95440100-1392741058_thumb.

Редактирано от spas.93 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не знам откъде Ви произхожда проблема,но при мен с последна версия на Скайп и Chrome скайп-а ми товари на 0 процента!

Публикувано изображение

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Нека питащият да се върне към по - стара версия пр.5

Версията 3.8 е класика в жанра и не е енергоемка, но за сметка на това ще има проблеми основно  с камерата, възможни са проблеми и със звука. (това поради несъвместимоста на последните версии със версии от рода на 3.8)

Редактирано от Black Power (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Някои коментари ме оставиха с отворена уста, човешката логика при някои не е фактор :) . Казах го няколко реда по нагоре, не харесвам програми, които за да работят както трябва, е необходимо да слагам по стари версии или да си губя времето с отделни други неща.Благодаря на тези които прочетоха темата и отговориха, може да бъде заключена!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Някои коментари ме оставиха с отворена уста, човешката логика при някои не е фактор :) . Казах го няколко реда по нагоре, не харесвам програми, които за да работят както трябва, е необходимо да слагам по стари версии или да си губя времето с отделни други неща.Благодаря на тези които прочетоха темата и отговориха, може да бъде заключена!

Моля обърнете се към съпорта и разработчиците на Майкрософт с оплаквания относно техния продукт. А уважавайте мнението на хората, които ползват продукта и са научили различни дребни трикове за да го накарат да работи по-добре!

• Харесва ми 5

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

от доста време го има тоя бъг със синхронизацията на съобщенията(между пц и мобилни или други устройства),дори наскоро тук в калдата четох новина че майкрософт уж са обещали да го оправят,гледам че се оплакват че точи много рам - това е при мен http://puu.sh/72RW1.png с най новата версия съм

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.