Премини към съдържанието
15 години Kaldata.com – време е да почерпим! Прочети още... ×

Препоръчан отговор

Здравейте,стигнах едва до частта в която всички болтчета отдолу се отвиват и до там...Оттам нататък не знам какво да правя.Едно приятелче ми каза че,понеже е от по-новичките трябвало да се махне и клавиатурата,но как става?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте,стигнах едва до частта в която всички болтчета отдолу се отвиват и до там...Оттам нататък не знам какво да правя.Едно приятелче ми каза че,понеже е от по-новичките трябвало да се махне и клавиатурата,но как става?

търсете сервизното ръководство, там е описано как се прави това

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

търсете сервизното ръководство, там е описано как се прави това

Колкото странно и банално да звучи-няма.В сайта на асус и където и да е,има други ръководства които по-скоро за крайния потребител който само ще си го ползва,описано как да се работи на 8-мака и други глупости.Затова питам,понеже новите им лаптопи от няколко месеца са били така,и ако някой е разглобявал такова чудо ще се зарадвам ако каже как става.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Колкото странно и банално да звучи-няма.В сайта на асус и където и да е,има други ръководства които по-скоро за крайния потребител който само ще си го ползва,описано как да се работи на 8-мака и други глупости.Затова питам,понеже новите им лаптопи от няколко месеца са били така,и ако някой е разглобявал такова чудо ще се зарадвам ако каже как става.

Вероятно в youtube има клипчета, как се разглобява този модел. Въпроса е защо искате да го отваряте? Ако е в гаранция ще я загубите.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Навремето и аз си падах по тези постове.В гугъл съм търсил същото не е един път.ЕмоКостов-Няма клипчета или ръководства,а целта на цялата операция е монтаж на SSD и Caddy на мястото на двдто.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Навремето и аз си падах по тези постове.В гугъл съм търсил същото не е един път.ЕмоКостов-Няма клипчета или ръководства,а целта на цялата операция е монтаж на SSD и Caddy на мястото на двдто.

Ето ти клипче на подобен модел. Вероятно има щипки, които също трябва да освободиш, за да може да достъпиш хардуера.

Редактирано от Emokostov (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Винтове отдолу, винтове които се намират под клавиатурата. На рамката, на която е закрепена има пружинни щифтчета, които се бутат навътре и постепенно се повдига клавиатурата. Може да има и скрити винтчета под някоя пластмаса, която се държи на щифтчета. Не се дърпа хамалски, работи се внимателно.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.