Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте!

Предварително се извинявам ако съм постнал темата в грешния раздел.

Питането ми е относно Таблет Samsung Galaxy Tab 3 http://www.emag.bg/tablet-samsung-galaxy-tab-3-c-procesor-dual-core-small-sup-tm-sup-small-marvell-pxa986-1-20ghz-7-1gb-ddr3-8gb-wi-fi-gps-android-4-1-jelly-bean-bjal-sm-t2100zwacoa/pd/DS7CXBBBM/ , който е обявен на промоция за 299 лв. и http://www.emag.bg/tablet-samsung-galaxy-tab-3-s-procesor-dual-core-small-sup-tm-sup-small-marvell-pxa986-1-20ghz-7-1gb-ddr3-8gb-wi-fi-3g-gps-android-4-1-2-jelly-bean-bjal-sm-t2110zwacoa/pd/DJNRXBBBM/ , който е обявен за 499 лв. Виждам, че има разлика от 200 лева, а характеристиките са едни и същи. Има ли вероятност да са се объркали, и ако да ще бъде ли супер да поръчам този, който е пуснат на промоция за 299 лв. ?

Очаквам Вашия отговор :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не са еднакви. По-скъпият има 3G...PS: wow! 3 еднакви отговора за по-малко от минута... :)

Редактирано от ScD (преглед на промените)
  • Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не са еднакви. По-скъпият има 3G...PS: wow! 3 еднакви отговора за по-малко от минута... :)

Да, прави сте всички :) . Ако предпочета таблета, който е без 3G, мисля, че няма да загубя нищо защото имам намерение да ползвам интернет само чрез Wi-Fi-я. А другото което е, не възнамерявам да ползвам услугата 3G, защото не искам да давам допълнително пари за интернет. Правилно ли разсъждавам ? :D:)

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да, прави сте всички :) . Ако предпочета таблета, който е без 3G, мисля, че няма да загубя нищо защото имам намерение да ползвам интернет само чрез Wi-Fi-я. А другото което е, не възнамерявам да ползвам услугата 3G, защото не искам да давам допълнително пари за интернет. Правилно ли разсъждавам ? :D:)

Според мен - да.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Според мен - да.

Така и мисля да направя. Не виждам смисъл да давам с 200 лв. повече за таблет със същите характеристики (без 3G), а и после да си плащам на месец за интернет, като става да си хващам с Wi-Fi-я и да не давам пари.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Горе-долу - да. Въпреки, че 3G си е предимство и на личния си таблет ползвам такъв интернет почти постоянно и мога да ползвам интернет абсолютно навсякъде където има покритие на оператора, все пак 200лв разлика не смятам, че са обосновани за тази екстра.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Едва ли заради едно 3G единия таблет ще е с 200 лева по-скъп от другия. Може обаче директно да пуснеш запитване. Ако има някаква грешка да се коригира.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Разликата е 150 лв. но този без 3G е и на промоция с 50 лв. та за това става 200 лв.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Разликата е 150 лв. но този без 3G е и на промоция с 50 лв. та за това става 200 лв.

Разбирам. Благодаря за мненията Ви! Все пак аз съм си на личното мнение, че по-добре да дам 150 лв. по-малко и да ползвам wi-fi е по-добре за мен. Изясниха ми се нещата относно темата и искам да благодаря на всички отзовали се. Темата ако трябва да се премахне. Ако имам някакво запитване, ще попитам пак.

Още веднъж Благодаря Ви.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.