Премини към съдържанието
15 години Kaldata.com – време е да почерпим! Прочети още... ×
ex7aSy

Видео карта

Препоръчан отговор

Здравейте,наскоро си купих лаптоп и искам да попитам пише,че е с видео карта нвидиа 720М с 2Гб памет.Като видя в контролния панел ми показва друго видео и ни мога да използвам повече от 512 . Не разбирам и затова питам как да използвам цялата памет,ако е възможно. Благодаря предварително :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ползва се вградената графика в нормалните дейности за да не прегрява и да пести батерията. 

GT720 се включва когато играеш някоя игра. Тая карта е малко по-добре от вградената та реално няма как да се въползва от 2ГБ. Там са единствено с рекламна цел.

Редактирано от naruto (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте,наскоро си купих лаптоп и искам да попитам пише,че е с видео карта нвидиа 720М с 2Гб памет.Като видя в контролния панел ми показва друго видео и ни мога да използвам повече от 512 . Не разбирам и затова питам как да използвам цялата памет,ако е възможно. Благодаря предварително :)

Кажи си марката и модела на лаптопа. Може да не е инсталиран драйвера за Nvidiа видеокартата, а може и да се спряна (някой модели лаптопи имат бутон, който спира и пуска външната видеокарта).

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Asus XC550VC-XX093

Добре, като отидеш в Device Manager колко видеокарти виждаш и имаш ли ? ( other devices).

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.