Премини към съдържанието
Bikei201

Търся програма като Shrinker но за всяка игра

Препоръчан отговор

Здравейте наскоро си изтеглих GTA San Andreas мод на които имах голям лаг, и като се потърсих в интернет за решение на проблема се натъкнах на една невероятна програма наречена GTAShrinkerWin и след като ми преобразува GTA лагът изчезна програма беше направила графиката на 16 бита, но резолюцията ми беше максимална и след като пускам играта тези 16 бита почти не се забелязваха качеството си беше наред и затова се замислих за програма като нея, но за всяка игра. Моля ако знаете нещо такова като Shrinker пишете. Благодаря предварително  :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Подобни теми

• от Pepi Litkov
      Здравейте колеги ! Спешно ми трябва една задача написана на C++ за понеделник . Много ми е труден този език и не мога да измисля никакъв код ..Ако е възможно погледнете условието : Да се напише програма,която за дадено естествено число N да намира такава тройка числа a,b,c (естествени и c<N), за която a2+b2=c2 (двойките са степен).. Благодаря ви много предварително ! 
    • от mdatanasov
      Здравейте,купих си нов лаптоп,Lenovo ideapad 510 DDR4 Intel i7 с SSD https://laptop.bg/laptops-lenovo-IdeaPad_510-lenovo_51015ikb_80SV00U6BM ,
      В който и сайт да влезна да играя покер,лагва.Звука идва със закъснение, раздаването на картите и залагането също.Можете ли да ми дадете някакъв съвет преди да съм го преинсталирал.Няма значение дали съм на WIFI или на кабел към рутера,стария ми лаптоп няма този проблем,но той пък много се товари ,като си отворя и фейсбука ;(

• от HRONICK991
      Да се състави програма на Java за 5 делегати на националната конференция с данни:
      - име
      - ЕГН
      - дни за нощувка
      - име на хотела
      - цена на нощувката 
      И изпълнява от меню следните операции:
      • извежда всички въведени данни:
      • зарежда нов масив с данните на делегатите, които са заплатили суми по големи от 100 лв. и са от зададено населено място;
      • зарежда текстови файл с данни на делегатите мъже от дадено населено място.
    • от Магдаленаг
      Здравейте!
      Please accept the challenge
      Зададена ми е следната задача:
      Дадени са две големи цели числа N1 и N2(до 100 цифри). Да се напишат програмни фрагменти за:
      а) представяне на числата чрез списъци;
      б) сравнение на двете числа и отпечатване на резултата - N1>N2 или N1<N2.
      Упътване: Големи числа се наричат цели положителни числа с К цифри, където К>255. Големите цели числа могат да се представят с помощта на линеен едносвързан списък, всеки елемент на който съдържа точно една цифра от числото.
      Език: С++
      Компилатор: Windows Visual Studio C++
      Благодаря предварително!
    • от Ivanov IP
      Здравейте ползвам следната конфигурация:
      AMD Athlon 630 4x2800 mhz
      RAM 4 GB DDR3
      VC Ati Radeon 5670 512 MB DDR5
      Играта Prototype 2 е с доста ниски изисквания които смятам че прокривам, но още от стартовото меню сече ужасно. А в самата игра е дори по-зле.
  • Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.