Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Добър вечер, гледам че скоро не е имало подобни теми а сега ми е малко належащо. Имам Нокиа Лумиа 610 заключена към Мтел и искам да я подаря на приятелката ми която е към Глобул. Гледах че искат по 60-70 кинта за отключване по сервизите а съм малко притиснат откъм средства в момента. Ще бъда безкрайно благодарен за малко помощ.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от miriami
      Здравейте! 
      От една седмица съм с Нокиа 5. Още ми е странна, но, да кажем, че горе-долу се ориентирах в нея и свикнах. От няколко дни забелязах, че се включва QR приложението, без някой да пипа телефона. Просто забелязвам, че екранът светва, докато телефонът си лежи на масата примерно, без някой да го докосва или прави нещо. На стария ми андроид приложението си беше инсталирано отделно и се задействаше, само ако аз реша. Тази Нокиа обаче е с особено мнение. Търсих в списъка с приложения това за баркодовете, за да го изключа или настроя да се включва по мое желание, но не открих изобщо такова. Имате ли идея къде се намира? Търсих през камерата, обаче- нищо.
      Друг един недостатък на телефончето, поне за мен, е размерът на изображенията на топ контактите. Това са едни огромни плоски квадрати. Ако списъкът ми нарасне, не знам как ще ги ровя... Търсих да ги намаля отнякъде, но не открих. Освен това, ако реша да трийна списъка с пропуснатите повиквания да кажем, се изтрива не само той, а цялата хронология на обажданията- входящи, изходящи, всякакви. Има ли вариант да не се получава така?
      И защо така няма светлинен индикатор на дисплея за зареждане на батерията, за пропуснати обаждания, за съобщения, за съобщения във Вайбър и Скайп? Да не би да трябва да се инсталира специално приложение? Звучи ми невероятно, но старото ми Сони Експириа, което не беше уж кой знае какво, беше супер удобно в това отношение. 
      И - последно - може ли да ме ориентирате как да постъпвам с мобилния интернет и Wi-Fi. Кога и къде да включвам единия нет и другия? Има ли значение дали са включени и двата и прочие. Старото телефонче си работеше без такива условия, но чувам, че е от значение за разхода на батерия и за начисляването на такси. Аз съм на минималната към Мтел.
      Благодаря предварително!
    • от Gangosa
      Купих си ThinkPad E540 http://www3.lenovo.com/gb/en/laptops/thinkpad/edge-series/e540/
      Втора употреба на втория ,третия ден ми се заключи биоса. Преди това преинсталирах с Ф12 бутващо меню.
      Намерих биос да истегля в 2 варианта едно ексе и едно исо което бутнах с диск. И с 2те неуспех за да флашна ми иска парола! После още опити и сега се заключи до биос до ос не мога да достигна по никакъв начин .В сервиза ми искат пари за да презапоят биоса ли не знам как се казва. Гаранцията на 4 другия месец изтича .  Аз им казах ,че не съм слагал парола а че така са ми го продали. Ужас те си знаят ,че е заключен и 100 лв. искат. Аз намерих за  50лв. И си го взех при мен лаптопа. Някой ако може да помогне с някой съвет .
    • от stoian32
      Здравейте ! Взех си от ''ebay'' Нокия 6500 слайд , голям фен съм на старите нокий.Но телефона е кодиран от някакъв английски оператор.Въпроса ми е преди да го занеса на някой майстор дали няма някакъв начин сам да си разкодирам . доколкото разбрах не е много трудно.Ще съм ви много благодарен ако ми обясните , ако е възможно как става.Благодаря ви много.
    • от AppleTheBest
      Здравйте
      Подариха ми iPhone 5 ,  но след време се заключи с iCloud ! Някой знае ли дали проблема може да се оправи ! Много ще съм благодарен
    • от Мирослав Михайлов
      Здравейте колеги, имам 3G modem на vivacom, но когато сложа карта на Globul (Telenor) ме кара да въведа 10 цифров код...
      Предполагам устройството е заключено към другите оператори.

Та въпросът ми е, как мога да си го отключа  да разчита други карти? Ако има някой компетентен  моля да сподели мнение, благодаря ;) 

• Разглеждащи в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.