Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Всички програми които са 32 битови ми вървят зле. Първоначално си инсталирах 32 битов уиндолс инсталирах гугъл хром и разбрах че клиповете в интернет ми циклят. След седмица си инсталирах 64 битов уиндолс 8 и пуснах клип на интернет експлорера и вървеше перфектно на 1920х1080 след това обаче отново инсталирах гугъл хром и видях че цикли отново и чак след това установих че всички 32 битови програми не вървят добре като например програма за филм изостава аудиото и тем подобни простичка игра като WoW която съм играл на компютър с 512 рам и 256 видео също сичко което е 32 бита не върви като хората компютъра е чисто нов някой ако си има на идея какво мога да направя моля помогнете. Пробвах 5 различни уиндолса 7 х86 х64 8 х86х64 различни видове същата работа Публикувано изображение Процесора е слабичък но така не ми е циклило и на първия компютър. Ето и компютъра:
CPU AMD DUAL-CORE E1-1200 APU 1.4 GHZ
RAM 4 GB DDR3
HDD 500 GB
DVD-RW DUAL LAYER+ CardReader
VGA ATI RADEON HD 7310

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Как искате на 64-битов Windows да ви вървят добре 32-битови програми и обратно? А замислихте ли се, че проблемът може да не от вида на вашата ОС? Форматирахте ли твърдия диск при инсталациите на различните версии на Windows?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Как искате на 64-битов Windows да ви вървят добре 32-битови програми и обратно? А замислихте ли се, че проблемът може да не от вида на вашата ОС? Форматирахте ли твърдия диск при инсталациите на различните версии на Windows?

Всеки път форматирах хард диска. На 32 бита просто сече сичко а на 64 секът само 32 битовите програми а да ми вървят добре би трябвало например хрома няма 64 битова версия защото си върви перфектно на 64 битов уиндолс като 32 битова програма това не е нормално да сече на такива простотии като клипчета

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Как искате на 64-битов Windows да ви вървят добре 32-битови програми и обратно? .......

И щоооо? Това някакво правило ли е или си фантазирате просто? 

Всеки път форматирах хард диска. На 32 бита просто сече сичко а на 64 секът само 32 битовите програми а да ми вървят добре би трябвало например хрома няма 64 битова версия защото си върви перфектно на 64 битов уиндолс като 32 битова програма това не е нормално да сече на такива простотии като клипчета

Разбрахме че сте много вещ в съвместимостта на 32 и 64 битовите програми и ОС а знаете ли какво е това драйвер и за какво служи? 

Не знам каква е идеята да се сдобиете с нова машина с подобен процесор но той има производителността на Pentium D на около 3GH който е на десетина години. 

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И щоооо? Това някакво правило ли е или си фантазирате просто? 

Разбрахме че сте много вещ в съвместимостта на 32 и 64 битовите програми и ОС а знаете ли какво е това драйвер и за какво служи? 

Не знам каква е идеята да се сдобиете с нова машина с подобен процесор но той има производителността на Pentium D на около 3GH който е на десетина години. Влязох в техномаркет и си купих от възможно най евтините компютри поради простата причина че не играя игри и не работя на компютъра трябваше ми нещо да гледам филми да слушам музика и да сърфирам процесора е доста слаб но все пак не мисля че е нормално да ми сече браузъра или клип или пък да ми изостава филм и естествено че инсталирам всички драйвъри 32 битови на х86 и 64 битови на х64.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Влязох в техномаркет и си купих от възможно най евтините компютри поради простата причина че не играя игри и не работя на компютъра трябваше ми нещо да гледам филми да слушам музика и да сърфирам процесора е доста слаб но все пак не мисля че е нормално да ми сече браузъра или клип или пък да ми изостава филм и естествено че инсталирам всички драйвъри 32 битови на х86 и 64 битови на х64.

Е следващия път ще знаеш, че е по-добре да питаш преди да купуваш и няма да ти обяснявам за тия 499лв дет си дал колко по-добра машина можеше да имаш. Да не говорим че сега като отидеш да се жалваш в Техномаркет, че нещо не е наред и очаквай да ти отговорят, че е щото си с нелицензирана ОС а тая машина ти е продадена с линукс.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.