Премини към съдържанието
lagera444

Изчезна ми менюто в цс

Препоръчан отговор

Баннаха ме от 1 сервер след това си смених ип и влезах пак, обаче админа явно се ядоса и ме изхвърли от цс, незнам как го направи има си явно функция и друг път са ме изхвърляли, обаче след като влезах нямах меню в самия цс, и трябваше да го преинсталирвам, на какво се дължи това, админа ли го е направил или е бъгнало, че да изчезне менюто? има ли такъв плъгин за мод, че да го стори.. за 1 път ми се случва.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Според мен нещо ти се е бъгнало! ;)

Ползваш ли някакви хакове,когато играеш CS?! ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Баннаха ме от 1 сервер след това си смених ип и влезах пак, обаче админа явно се ядоса и ме изхвърли от цс, незнам как го направи има си явно функция и друг път са ме изхвърляли, обаче след като влезах нямах меню в самия цс, и трябваше да го преинсталирвам, на какво се дължи това, админа ли го е направил или е бъгнало, че да изчезне менюто? има ли такъв плъгин за мод, че да го стори.. за 1 път ми се случва.

Изтегли това и го замести тук Counter Strike 1.6cstrikeresource.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

да ти е за урок това с хак не се играе!

Банна ли са те с destroy ..много добър плугин за такива като теб

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

да ти е за урок това с хак не се играе!

Банна ли са те с destroy ..много добър плугин за такива като теб

Мдааа едно време и аз бях един от главните админа в доста голяма мрежа и да ти кажа хич не ги жалех :).

Просто забравяш да играеш в тези сървъри или забравяш за Хак-а, така и не разбрах какъв кеф ти доставя да играеш с хак? - Ето ти едно сравнение, това е като да изпревариш с Ферари от летящ старт някоя спряла трабанка ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пичове стига глупости, не съм играл с хак баннаха ме без причина затова и влязах... дори не е сървъра стрелба както и да е.. оправих се.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.