Премини към съдържанието
15 години Kaldata.com – време е да почерпим! Прочети още... ×

Препоръчан отговор

Здравейте! през зимата добре си похапнах и сега килцата си личат. Продукти много има в аптетеките и скпъпи и не чак толкова скъпи, но често казано с това изобилие не знам на какво да се спра.Препроъчват ми различин продукти, но ми се иска иска да чуя и други мнения.

Една приятелка ми разкаваше за някъкъв чай дето топял килата мълниеносно, но като ми спомена още, че някои хора вдигали кръвно и получавали сърцебиене се питам какви са тези продукти и защо се получава така.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ходене пеша, бягане, изкачване на стълби и изобщо всякакъв вид физическа активност.

• Харесва ми 5

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

се питам какви са тези продукти и защо се получава така.

Тези продукти са всичко друго, но не и нещо полезно ! :wink12:

• Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Нещото за отслабване се казва - Велоергометър. Ако не ти се ходи по фитнес зали или не може да спортуваш навън. В  никакъв случай не вземай хапчета или подобни продукти за отслабване, защото ще си разбиеш буквално организма. Този чай, за който говориш не топи килограмите, а те кара на разстройство и ти съсипва перисталтиката на червата.

Магическата формула за отслабване е само една: Изгаряш повече калории отколкото приемаш.

• Харесва ми 7

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

да, без движение няма да стане, но пък ми се иска с нещо да подмогна обмяната на веществата и ускоряването на топенето на мазнини. знам, че във фитнеса инструктора ще ми препоръча елкарнитин, но съм предубедена спрамо него. някои казват, че е вреден, други не.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Умерено хранене и движение, всичко останало е най-малкото "неработещо", а много често и вредно за организма. Увеличи броя на храненията, което ще намали така вредния "вълчи глад". Категорично зарежи всякакви таблетки, чайове и други боклуци!

• Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

да, без движение няма да стане, но пък ми се иска с нещо да подмогна обмяната на веществата и ускоряването на топенето на мазнини. знам, че във фитнеса инструктора ще ми препоръча елкарнитин, но съм предубедена спрамо него. някои казват, че е вреден, други не.

Че за какво ти е този елкарнитин? Просто започни да спортуваш. В един момент организма сам ще започне да си контролира мазнините.Проблема не е в обмяната на веществата, а в заседналия начин на живот и неправлното хранене. Ако искаш ефекта да се засили може да ходиш и на сауна. Варианти има без хапчета. Аз спортувам по този начин и съм много доволен.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Най-бързия начин е кардио тренировки! Във всеки добре оборудвам фитнес има такива уреди. Не ти препоръчвам тези продукти за отслабване, защото в повечето случаи имат обратен ефект и най-много да си разконцентрираш организма!В тубата също има кардио-упражнения за домашни условия, за които просто трябва да отделяш от 10 минути до 1 час спрямо от категориата на тренировките. Моя приятелка не беше дебела, но приличаше малко на бразилките, след месец кардио стана струна, много стегната и секси. Не е взимала никакви такива продукти просто с воля, желание и тренировки за 1 месец стана страхотно "парче".

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Без да смея да опонирам на другите мнения, но мисля че невинаги тялото е предразположено да сваля единствено с упражнения. При някои хора метаболизмът трябва да бъде раздвижен допълнително. Но и това е доста трудна работа, тъй като има препарати, които са изкуственяци и повече вредят, отколкото помагат. но има и природни, които действат малко по-бавно, но пак вършат  работа и не са вредни.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравей, аз също сега отслабвам.! Препоръчвам ти да си направиш един хранителен режим+ фитнес тренировки. За 3 дена вече свалих почти 1 кг. което си е супер. Единствено ти трябва хубав хранителен режим.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Без да смея да опонирам на другите мнения, но мисля че невинаги тялото е предразположено да сваля единствено с упражнения. При някои хора метаболизмът трябва да бъде раздвижен допълнително. Но и това е доста трудна работа, тъй като има препарати, които са изкуственяци и повече вредят, отколкото помагат. но има и природни, които действат малко по-бавно, но пак вършат  работа и не са вредни.

При някой трябва да мине повече време, докато организма започне да сваля килограмите. За да се засили процеса, се прави диета от диетолог и съответно програма от упражнения. Това трябва да се спазва. Ако има например някакви странични ефекти се променя или диетата или упражненията. В никакъв случаи не се пият химикали. Разбира се в момента говорим в общия случай. Прав си колега, че всеки организъм си е уникален и трябва да се подходи според него.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ограничете консумацията на хляб и на тестени изделия.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И аз съм на мнение, че без спорт няма да стане, но можеш да хвърлиш един поглед тук... Аз лично съм доволен GNC, ползвам техни витамини. Уж са и натурални, но кой знае... Бях взел за майка ми БЪРН 60, което се оказа грешка, защото това е по-скоро за млади хора, освен това леко и качи кръвното. Да, много от тези препарати качват кръвното, поради съдържащите се в тях съставки - гуарана, черен чай и т.н. Чувал съм добри неща за ЗЕЛЕНО КАФЕ, ЯБЪЛКОВ ОЦЕТ, ХУСК, ЗЕЛЕН ЧАЙ, КАНЕЛА, ХИТОЗАН. Все натурални продукти, които ако и да не помогнат, няма да навредят... И разбира се, хранителния режим - не трябва да се лишаваш от храна и да изпитваш чувство на глад, дори се препоръчва често ядене, примерно 5 пъти на ден, но по-нискокалорични продукти, салати, риба, пилешко... Замени олиото със зехтин. Все пак трябва да доставяш на организма нужното му количество калории, защото иначе ефекта е обратен. И пиене на много вода, по минимум 2-3 литра дневно. Имам впечатления от диетата на Енджи Касабие и горното е горе-долу това, което и тя препоръчва... Лично аз не мисля, че лишаването от хляб и тестени произведения е полезно за здравето, даже напротив, доказано е, че не е... Разбира се, нямам предвид толумби, баклава, кексове и т.н., а по-скоро спагети, хляб (добре е да е престоял поне ден) и т.н. За организма и особено за червата е изключително полезен ориза.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Определено е добре да се обърнеш към специалист и към твоя личен лекар, ако възнамеряваш да използваш някакви добавки. Тук никой не е запознат със състоянието на организма ти. Не е верно, че няма работещи и безопасни вещества,има, но трябва да са съобразени с теб самата-тук идва и ролята на специалиста иначе най- малкото, ако не се увредиш, ще хвърлиш доволна сума пари на вятъра. В общи линии задължителните точки са: хранителен режим-спорт, след което за по-сериози спортисти идват и добавките, но може и без тях, особено в твоя случай. Разбира се хората са различни, някои изптват огромни затруднения да свалят и 1-2 колограма колкото и да спортуват, както и да се хранят.

Най-добрият вариант, според мен, е да намериш кадърен спеиалист, който да ти направи хранителен режим, и същевременно да увеличиш ходенето и кардио тренировките. Основния проблем тук е дали ще ти понесе режима, аз например съм чревоугодник, не съм склонен да се откажа от храните които харесвам и компенсирам с много ходене, упражнения и се наливам доволно със зелен чай. При мен зеленият чай действа(не може да се каже за всички хора) с него разлика от 9 килограма за една година при едно и също натоварване под формата на упражнения. Въпросният зелен чай е съставка нха 99% от продуктите за отслабване, другите са Л-карнетин, CLA и малинови кетони- така, че ако толкова желаеш може и да си запарваш някакво хубаво, зелено, бяло и ли ПУ ер чайче(но пак следи как ти действат) без излишни таблетки- за другите се консултирай, на теория безвредни, но всеки организъм е различен, също така при някой могат да работят отлично при друг да нямат абсолютни никакъв ефект-тези магични своества описани в листовката или магазина може и да са валидни за 10-15% от хората. Моя съвет е да избягваш силни термогенни формули от фитнес магазините- там може да откриеш някой неподозиран съредечен проблем и да се вкараш в някой филм.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

толкова ли е страшна картинката с добавките? задължително ли трябва да отида на диеотолог? . аз не съм чак толкова пълна, все пак става въпрос за стопяването на 2-4 килца. 

Джаги, всички ли от тези продуки вдигат кръвното? А Дан искам да го питам той какви натурални съставки визира в продуктите?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Щом става дума за едва няколко килограма според мен не е необходимо да ходиш на диетолог. Но просто обърни внимание на продуктите в аптеката, защото има доста гадни, които съдържат кофеин, оцветители, консерванти и т.н., които много лошо се отразяват на организма. действително има продукти с натурални съставки, за които не се безпокой, кръвно няма да вдигнеш. Ще ти дам още инфо за тези продукти.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

толкова ли е страшна картинката с добавките? задължително ли трябва да отида на диеотолог? . аз не съм чак толкова пълна, все пак става въпрос за стопяването на 2-4 килца. 

Джаги, всички ли от тези продуки вдигат кръвното? А Дан искам да го питам той какви натурални съставки визира в продуктите?

Абе, момиче.... Тези 2-3 килограма, отслабваш само щом си помислиш, че си напълняла... От притеснение и от нерви ще ги свалиш... Харесвам слабите жени! ... та ,,, отслабвайте, кой както намери за добре... Щом ги отчиташ, случайно да не си около 45 кила... Там вече наистина има значение. Процентно...

2-3 кила... А ние мислехме, 20-30...

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

толкова ли е страшна картинката с добавките? 

Не, въобще не е страшна.

Явно хора, които не са си направили труда да се запознаят малко с натуралните добавки говорят такива глупости и то от незнание.

Фат бърнърите имат различни съставки в различни комбинации, което е нормално.

Човешкия организъм няма един с един еднакъв и единия приема по-добре дадена група и комбинация, а друг реагира по-добре на друга.

Това е и идеята на различните съставки в добавки, които имат едно и също действие.

Това с кръвното е също нормално, ако човек хипертоник се напомпа с добавки, които съдържат в по-голямата си част кофеин, а някои продукти основния им състав е кофеин.

От незнание е всичко, от незнание.

Да не говорим, че затова термина им е "добавка" - тоест взимат се добавъчно към подходяща диета и повечко движение или гарнирани с упражнения във фитнес залата.

Няма как човек да се нагруха с пет пържоли тлъсти и да джасне пет водки и да разчита след това само на добавка, за да сваля килограми.

Темата е интересна и доста обширна като тематика, а непознаването и води до пълното отричане на полезната страна на природата.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не мисля, че в случая е наложително да се приемат добавки.

Да свалиш 2-3 килограма не е никакъв проблем.

Аз ги свалям за седмица, намалявайки порциите наполовина и увеличавайки километрите, които изминавам пеша.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

да, с движение и с намаляне на храната отслабваме, но при мен това наистина е труден процес. трудно свалям и тези малко килограми. моя приятелка пие зелен чай и отслабва горе долу с толкова, но за него знам, че е агресивен като съставки.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

да, с движение и с намаляне на храната отслабваме, но при мен това наистина е труден процес. трудно свалям и тези малко килограми. моя приятелка пие зелен чай и отслабва горе долу с толкова, но за него знам, че е агресивен като съставки.

Щом не можеш да свалиш лесно тези килограми навярно си с ниско тегло?

Колкото до зеления чай - безвреден е (ако разбира се става дума за обикновения).

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Щом не можеш да свалиш лесно тези килограми навярно си с ниско тегло?

Колкото до зеления чай - безвреден е (ако разбира се става дума за обикновения).

не съм с ниско 63 съм. а искам да си влезна в нормата 59-60.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

не съм с ниско 63 съм. а искам да си влезна в нормата 59-60.

:)  63 кг при какъв ръст?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не ти препроъчвам за сваляне на кила  зеления чай. Що не пробваш с Хербал Слим. Кръвно от него няма да вдигнеш, защото като съставки е натурален. Така би трябвало лесно да се сбогуваш с килата, които иска да свалиш.мисълта ми е, че в случя ще ти помогне да отслабнеш толкова от колкото имаш нужда.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

То в хербала си има екстракт от зелен чай. Много трудно ще намери подобен на споменатия продукт без някъкво съдржание на зелен чай. Не виждам какво ще и навреди, освен ако има  някаква непоносимост и не пие прекалено много- 2-3 чаши на ден са напълно досатъчни, а може и по-леки варианти да пробва. Например бял чай или пък ПУ ер. Има един пуер екзотик нито е скъп, и се слави с репутация за боба са мазнините( доколко е операвдана  и дали ще има ефект вече е друг въпрос). Другите варианти са CLA, L carnetine, малинови кетони, хром( пропуснах го в предишния пост)- чисти, повтарям се но 99 % от продуктите за отслабване са някаква комбинация от гореизброените или чисти форми.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.