Премини към съдържанието
15 години Kaldata.com – време е да почерпим! Прочети още... ×

Препоръчан отговор

Здравейте , този компютър добър ли е за , игри като : BattleField , Crysis ... !Ето го и него : http://www.evarna.com/super-promo2013-07-27-14-43-39-detail

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Много зле! 1 858 лв.  :shock11:  Даже е на промоция. Ако разполагаш с 1 800-1 900 лв. може да се направи 3-4 по-добра машина от този ''геймърски'' компютър. Че и захранването и то е геймърско! :D С монитор и периферия разполагаш ли? 

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Хе-хе, описанието на конфигурацията е един път! :shock11: Ако в софийска фирма хората видят такова нещо ще ги отнесат като куцо пиле домат.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

караш ме да плача

страшен е за 500 лв! 

Захранване 550 Вата Геймърско :eek:  Редактирано от mrazqmakaroni (преглед на промените)
  • Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

6 Ядрен БУЛДОЗЕР ЯДРО  и Флаш диск!

:D :D :D 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ПРЕВОД

Процесор 6 Ядрен Булдозер 3500 Мегахерца  всяко ядро! -  AMD FX 6300 - 200лв, процесор от среден клас

Рам памет 8-2400 Mhz Една от най-бързите! - страхотна рам памет, марката е толкова известна че няма нужда да се споменава, вероятно и тя струва около 200лв, при нормална цена от 130-150 и излишни "скорости"

Видеокарта GTX 660D 2GB DDR5 HDMI с Фабричен овърклок - абе тука имахме една видеокарта останала в дъното на склада, "геймърска" е, но в момента струва около 300-350лв

Твърд диск 1500Gb 7200 Sata3 + Флаш диск, за супер бърз компютър! - някакво SSHD вероятно, което щеше да е прекрасно ако идваше на цената на нормален хард диск, иначе по мое мнение SSHD е безмислена екстра за цената и това, което предлага.

Звукова карта 6 Канален HD Cinema - не е казано нещо кой знае колко конкретно

Мрежова карта 10/100/1000 не е казано нещо кой знае колко конкретно

Захранване 550 Вата Геймърско - някой да обясни какво е геймърско захранване

Кутия Удобна с USB изходи отпред + вентилатори на снимката! ЮСБ 4 отпред и 4 отзад - ще пропусна коментар относно определението "удобна" за кутия

Гаранция 2 години -  гаранцията на някои от компонентите принципно е 2, 3 и повече години - тоест орязали са ви откъм гаранция.

В заключение: Леле, майчице...

Редактирано от Игнатов (преглед на промените)
  • Харесва ми 4

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мили Боже! Кой ли пише тези рецензии, към всяка боклучава щайга на тази фирма?! Достойно е за бисерите на нета! :lol6:

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Отново тема за evarna  ме разсмя. Ама трябва да има такива, че да се повеселим в тоя скучноват подфорум XD

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пичове , никой не е идиот да напише такова описание , просто ТОВА ВМОМЕНТА СЕ ПРОДАВА , 90% от населението (което си нямат хал хабер от компютри) като видят заглавието: 6 ЯДРЕН и геймърски и ще лапнат въдицата !!!! ТОВА ПРОСТО СЕ ПРОДАВА , мислите ли,че като напишат точния модел компоненти и отиде ,или погледне компютъра онлайн ще разбере нещо (имам предвид - примерно някой тиинеджър ,който си няма хал хабер). ЩЕ СИ КАЖЕ "what the fuck?" , но на етикета като пише "6 ядрен и геймърски - ЧУДОВИЩЕ" , ще си каже - Въххх , невероятен е.

Редактирано от Andrey_96 (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не се занимавай с такива глупости .... кажи си бюджета , колегите ще ти сглобят 5x по-добра конфигурация ! 

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Погледнете 2-те мнения на автора и ще разберете колко е реална темата. Елементарен опит за реклама на жалко подобие на "гаминг" компютър за прекалено много пари. Тия от еварна са толкова жалки, че няма накъде...Както отбеляза и Кико, освен да се посмеем, от друго няма смисъл...

Редактирано от ScD (преглед на промените)
  • Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Правила за ползване на форумите

2.3 Заглавието на темата трябва да е ясно и точно, да не е съставено единствено от главни букви и да описва максимално съдържанието на самата тема. Теми със заглавия от една дума или от рода на "Помощ!", "Имам проблем", "Спешно" и т.н. се изтриват без предупреждение.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.