Премини към съдържанието
italia

Имам проблем с League of legends. Дава грешка Could not load direct3d.

Препоръчан отговор

Така, не съм играл LOL до сега, Реших да я изтегля и да я пробвам. : ) Инсталирах я вчера и когато я стартирах показа грешка Could not load direct3d. Преинсталирах я, но не се получи. Четох из нета някакви решения но нищо не стана. На места бяха написали, че трябва да ъпдейтна видео драйвера, но не мога да се оправя сам. Снимките които ще дам по-долу са на dxdiag. Ако трябва и друго да дам кажете. Моля без хейт. Нов съм.

post-126478-0-58422100-1392213478_thumb.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Играта не ти разпознава видеокартата. Не може да работи с нея. Има вероятност да не може да я играеш.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Играта не ти разпознава видеокартата. Не може да работи с нея. Има вероятност да не може да я играеш.

ахам, благодаря :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ахам, благодаря :)

Може да инсталираш последния драйвери от сайта на производителя и да опиташ пак.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Така, не съм играл LOL до сега, Реших да я изтегля и да я пробвам. : ) Инсталирах я вчера и когато я стартирах показа грешка Could not load direct3d. Преинсталирах я, но не се получи. Четох из нета някакви решения но нищо не стана. На места бяха написали, че трябва да ъпдейтна видео драйвера, но не мога да се оправя сам. Снимките които ще дам по-долу са на dxdiag. Ако трябва и друго да дам кажете. Моля без хейт. Нов съм.

DirectX имаш ли инсталиран?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Подобни теми

• от ivan11345
      Здавейте! Имам въпрос към играчите на лига а и не само. та въпроса ми е когато влезна та поискам пбе акаунт ми излиза гршка номер 500. Та бих искал да знам дали има начин да се оправи или дали някой би ми услужил с 1 в пбето.
    • от Dobromir122
      Здравейте бих искал да ми дадете някакъв съвет.
      Мисля да си сглобявам компютър който ще е предвиден за CS:GO и League of Legends. За CS-а искам поне 60-80 fps на максимални настройки и 1080p, а LoL с 150-190,200 на максимални настройки и 1080p
      Бюджета ми е около 280-300 лв вие ми кажете части, а аз ще ги потърся и ще ги купя ВТОРА РЪКА !!!
      Благодаря предварително!!!
    • от z-rock
      Здравейте, направих една програмка за Андроид 
      и искам да е споделя с вас.
      (Напълно безплатна и без реклами e ) !!!
      Summoner Tracker for LoL
      С нея можете да следите кога противника има готов / зареден summoner spell (магия ). Когато противника има готова магия ще чуете глас от програмката който ще ви извести :
      " Противника има "х" - магия , заредена ! "
      ПП : ще се радвам за предложения и съвети с какво мога да е подобра .

• от Габриел Вълков
      Здравейте, проблема с League of legends започна от както купих нов рутер. Със старият нямаше хубав обхват и от време на време ми даваше нета ограничен ( мисля ,че е защото имам прекалено много устройства и не можеше да издържа). Купих нов рутер Linksys 400 лева се изръсих за него, казаха ми, че е доста мощен можел да поддържа бая устройства излъчвал и на 2,5 и 5 херца и тн. Сложих рутера и всичко 6 обхвата е пълен до горе постоянно не променлива скорост, но когато пуснал играта се оказа ,че не всичко е окей. Играя си няма лаг няма нищо и изведнъж всичко замръзва и се оказва ,че съм дисканектнът, след т'ва алт + таб и изключвам връзката с мрежата и се свързвам пак. Т'ва може да не се случи нито веднъж по време на играта , въпреки че повече пъти се случва, може да го направи само веднъж или 20 пъти в рамките на една игра. Ще се радвам ако можете да ми помогнете.
    • от Dario Angelov
      От скоро имам проблем с фпса. Бях се отказал от лигата за около 2 месеца и преди това нямаше никакви проблеми. Сега като я почнах от 80 фпс изведнъж става на 15 и супер много лагва. След 1 минута горе долу се оправя и пак става на 80, но не след дълго пак става на 15..Това ми се е случвало преди и с ПЕС .. 
  • Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.