Премини към съдържанието
Stoiko1013

Какво е и как да използвам Realtek Digital Output

Препоръчан отговор

Здравей те ! За какво се използва Realtek Digital Output и как да го използвам .

Благодаря предварително .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от Ne sum az
      Здравейте. Искам да подобря звука на компютъра но не съм въобще запознат с аудио сферата. Засега съм си избрал тези слушалки. Знам че за тях ще имам нужда от усилвател и имам някакъв вкъщи - Yamaha AX-470 които е огромен и имам само захранващият кабел за него. (нямам никаква идея как се работи с него). Само трябва да си избера някаква Звукова карта или USB DAC. Разбрах че звуковите карти се смущават от целия този ток които е в кутията като този проблем го нямаме при DAC-овете. Но от друга страна не мога да намеря един DAC на изгодна цена. Като мисля че ви стана ясно че нямам никакви намерения да се занимавам професионално търся нещо което просто да е най-оптимално и да е добро качество за цената си. Засега съм си харесал само тази Звукова карта и нямам идея за добър DAC. Отворен съм за предложения.
      Благодаря на всички !
    • от Александър Банов
      Здравейте. 3.5мм порта на дъното не работи от около 2 години мисля че беше от прекалено натискане или нещо такава, както и да е. До сега съм карал само със слушалки с USB.
      Имам и усилвател но нямам никаква идея как стоят нещата с аудио техниката и за това пиша.
      Мисля да закупя и някакви нови слушалки като тези тук.
      а ако разбера как да работя с  усилвател обмислям това.
      Какво може да се направи за да мога да ползвам 3.5мм слушалки с компютъра външна звукова карта ли ми трябва и това тук такова ли е :  
      ако не е какво е? И ако използвам външна звукова карта дали ще се загуби някакво качество на звука.
      Благодаря на всички.
    • от Pepi Litkov
      Здравейте колеги ! Спешно ми трябва една задача написана на C++ за понеделник . Много ми е труден този език и не мога да измисля никакъв код ..Ако е възможно погледнете условието : Да се напише програма,която за дадено естествено число N да намира такава тройка числа a,b,c (естествени и c<N), за която a2+b2=c2 (двойките са степен).. Благодаря ви много предварително ! 
    • от SilentSword
      Здравейте! Специално се регистрирах за да получа вашето мнение относно моят проблем свързан с лаптопа ми. Купих лаптоп Асус преди четири месеца, наложи се да ми го преинсталират още на първия месец, защото взе да забива. След преинсталацията всичко беше наред, вече не забиваше, но ми изникна друг проблем. Когато пусна някое клипче  след няколко минути звука сякаш се проваля, не знам как по друг начин да го опиша. Пускам клипа някъде към средата се чува "тррр" за няколко секунди и после се оправя. Помислих си, че е от самия уиндоус и го дадох на друг човек да ми го преинсталира, но това нещо си продължава, вече не толкова често, но си продължава. Днес го носих на сервиз уж ми го били тествали нямало проблем за тях, но проблема все си стои.
    • от HRONICK991
      Да се състави програма на Java за 5 делегати на националната конференция с данни:
      - име
      - ЕГН
      - дни за нощувка
      - име на хотела
      - цена на нощувката 
      И изпълнява от меню следните операции:
      • извежда всички въведени данни:
      • зарежда нов масив с данните на делегатите, които са заплатили суми по големи от 100 лв. и са от зададено населено място;
      • зарежда текстови файл с данни на делегатите мъже от дадено населено място.
  • Разглеждащи в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.