Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Папка която е изтрита възможно ли е да се възвърне....и Освен да е изтрита възможно ли е да изчезне по друг начин от компютъра...понеже една папка ми изчезна от компютъра ,не помня да съм я трила ,може ли да се е случило нещо друго...

Ще бъда много благодарна за отговорите!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Папка която е изтрита възможно ли е да се възвърне....и Освен да е изтрита възможно ли е да изчезне по друг начин от компютъра...понеже една папка ми изчезна от компютъра ,не помня да съм я трила ,може ли да се е случило нещо друго...

Ще бъда много благодарна за отговорите

Операционна система? Данни за машинката?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ще бъда много благодарна за отговорите!

В кошчето проверихте ли? И да, има начин да изчезне при неправилно спиране на машината заради проблеми с файлови системи

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

В кошчето проверихте ли? И да, има начин да изчезне при неправилно спиране на машината заради проблеми с файлови системи

В кошчето няма.

Иначе ОС-а е windows 7

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

В кошчето няма.

Иначе ОС-а е windows 7

можете да се опитате да възстановите файловете с recuva само че не е желателно да правите никакви дискови операции на този компютър (по-специално запис) т.е. е добре да си я свалите на флашка и от там да я стартирате

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

можете да се опитате да възстановите файловете с recuva само че не е желателно да правите никакви дискови операции на този компютър (по-специално запис) т.е. е добре да си я свалите на флашка и от там да я стартирате

Пробвах точно с Рекува ,но нищо не стана.. Само изтрити няколко файла - снимки и някакви филми и нищо друго.

От папката няма и помен.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пробвах точно с Рекува ,но нищо не стана.. Само изтрити няколко файла - снимки и някакви филми и нищо друго.

От папката няма и помен.

можете да опитате с други подобни програми, но имайте предвид че шанса ще е малък :(

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

можете да опитате с други подобни програми, но имайте предвид че шанса ще е малък :(

кои други подобни програми препоръчай ако може

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

кои други подобни програми препоръчай ако може

Може да пробваш с http://www.easeus.com/data-recovery-software/ .На мен ми е помагала.

Редактирано от hristo58 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пробвайте с търсачката по име на папката или по име на някой от файловете в нея. Има някакъв шанс и  да сте я преместили в някоя друга папка чрез неволно влачене. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз бих ви препоръчал една професионална програма, която в миналото е ползвана за forensic операции от оперативни работници и ви гарантирам, че е невероятна - Zero Assumption Recovery. Дано само не сте рестартирали компютъра. Мисля, че тогава може да е проблем... Без да искам при разделяне на дял оплесках работата и 70 гб ми отидоха. Възстановени с нея - 70 гб. С Recuva, частичен успех - с много счупени файлове.  За Recuva й задайте дълбоко сканиране и не прекъсвайте операцията...

За демо-версията на ZAR:

Only (up to) four folders can be recovered in the demo version of our data recovery software.

Редактирано от Методи Дамянов (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пробвайте с търсачката по име на папката или по име на някой от файловете в нея. Има някакъв шанс и  да сте я преместили в някоя друга папка чрез неволно влачене. 

Много ти благодаря намерих я точно така както каза :)

Благодаря на всички за помоща...Вече  намерих папката ! :)

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.