Премини към съдържанието
incomer

Най-добрия избор на таблет

Препоръчан отговор

Здравейте,

Знам, че на темата не й е мястото тук (направих по-рано днес такава в раздел таблети), но искам да чуя още някое мнение относно колебанието ми кой от следните 3 таблета да си взема от емаг. Вариантите, между които трябва да избера един са: http://www.emag.bg/tablet-google-nexus-7-ii-s-procesor-quad-core-1-5ghz-7-ips-2gb-ddr3-16gb-wi-fi-bluetooth-4-0-android-4-3-jellybean-kafjav-nexus7-asus-1a018a/pd/DST8XBBBM/ , http://www.emag.bg/ipad-mini-16gb-wi-fi-cheren-md528hc-a/pd/EVCSKBBBM/  и http://www.emag.bg/tablet-samsung-galaxy-tab-3-s-procesor-dual-core-small-sup-tm-sup-small-1-50ghz-8-1-5gb-ddr3-16gb-wi-fi-gps-android-4-2-jelly-bean-bjal-sm-t3100zwarom/pd/DCS7JBBBM/ . Ще се радвам да чуя някое мнение в повече преди да реша кой да бъде.

Пак се извинявам за темата, но много искам да направя възможно най-добрия избор :)

Някои казват, че е до интереси и предпочитания, но все пак..

Очаквам мнения :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Какво става с този форум... Не мога и да те цитирам...

Първо, много ти е глупаво питането, защото трябва да си решиш какво искаш - таблет с Android, или таблет с iOS. Това няма кой да го реши вместо теб!; второ, виждам не 3, а два таблета, а при цитата чак се появи някакъв Самсунг...; трето, за таблет с Android, възможно най-добрия избор в момента, е Nexus 7 2013, както май вече ти казаха и в другата (ите) теми и последно, четвърто, ако си фен на Самсунг или пък от рекламите си убеден, че това е най-доброто, взимай него, какво питаш...

Редактирано от djagi (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Какво става с този форум... Не мога и да те цитирам...

Първо, много ти е глупаво питането, защото трябва да си решиш какво искаш - таблет с Android, или таблет с iOS. Това няма кой да го реши вместо теб!; второ, виждам не 3, а два таблета, а при цитата чак се появи някакъв Самсунг...; трето, за таблет с Android, възможно най-добрия избор в момента, е Nexus 7 2013, както май вече ти казаха и в другата (ите) теми и последно, четвърто, ако си фен на Самсунг или пък от рекламите си убеден, че това е най-доброто, взимай него, какво питаш...

Ха, знаех си че ще има и такива като теб.. Като не ти се отговаря недей да отговаряш, просто не ми разваляй настроението не ми е до закачки. ;)

та нещо незнам защо не са се появили и другите линкове. Възможните избори са самсунг галакси таб 3 8" 479 лв. (на промоция е в момента), айпад мини 549 лв., гугъл нексъс 7 2013 479 лв.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ха, знаех си че ще има и такива като теб.. Като не ти се отговаря недей да отговаряш, просто не ми разваляй настроението не ми е до закачки. ;)

Отговорил съм ти вече в предния си пост! Казал съм ти - за таблет с Android, най-доброто за парите си в момента на пазара е Nexus 7 2013! Ако се чудиш, това е таблета, към който си дал първия линк! Ти обаче, преди да тругнеш да купуваш таблет, вземи прочети, поинтересувай се, защото си дал таблети с две различни операционни системи!!! Колко по-ясно да го напиша, не знам! Освен това, колко още теми ще пускаш?... Разбери, няма кой да те посъветва коя ОС да избереш! Това си е въпрос на лични предпочитания!!! Колкото до таблет с Android, да, не се безпокой! Няма по-добър таблет в момента на пазара за около 500 лева, който да е по-добър от Nexus 7 2013, тъй че, ако ги имаш парите, поръчай него!!!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

@djagi  е прав, ти трябва да решиш дали искаш таблет с iOS или таблет с Android , ние само можем да ти препоръчаме , всичко останало е въпрос на вкус. Аз например андроид/а , ми е по-удобен за работа и повече приложения има за андроид. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Отговорил съм ти вече в предния си пост! Казал съм ти - за таблет с Android, най-доброто за парите си в момента на пазара е Nexus 7 2013! Ако се чудиш, това е таблета, към който си дал първия линк! Ти обаче, преди да тругнеш да купуваш таблет, вземи прочети, поинтересувай се, защото си дал таблети с две различни операционни системи!!! Колко по-ясно да го напиша, не знам! Освен това, колко още теми ще пускаш?... Разбери, няма кой да те посъветва коя ОС да избереш! Това си е въпрос на лични предпочитания!!! Колкото до таблет с Android, да, не се безпокой! Няма по-добър таблет в момента на пазара за около 500 лева, който да е по-добър от Nexus 7 2013, тъй че, ако ги имаш парите, поръчай него!!!

@djagi  е прав, ти трябва да решиш дали искаш таблет с iOS или таблет с Android , ние само можем да ти препоръчаме , всичко останало е въпрос на вкус. Аз например андроид/а , ми е по-удобен за работа и повече приложения има за андроид. 

Окей. айпада го отписвам. И да, днес съм се интересувал цял ден за таблетите, четох, гледах няколко видеа

. Това е последното, което предлеждах с цел да видя кой таблет би бил по-добрия за мен. От там става ясно, че нексъса превъзхожда самсунга с изключение на 8-те инча на галаксито.

На пръв поглед и двата са супер. Галаксито само дето е с инч повече, а нексъса е по мощен заради 4 ядрения процесор, 2та гигабайта рам, 4.3 ос. Не е като да не се интересувам :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

По твойте думи разбирам, че можеш да отделиш 500 лв. за таблет,ако е така направо взимай Нексус/а.

Редактирано от Малкия стар войник (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Окей. айпада го отписвам. И да, днес съм се интересувал цял ден за таблетите, четох, гледах няколко видеа .... Това е последното, което предлеждах с цел да видя кой таблет би бил по-добрия за мен. От там става ясно, че нексъса превъзхожда самсунга с изключение на 8-те инча на галаксито.

На пръв поглед и двата са супер. Галаксито само дето е с инч повече, а нексъса е по мощен заради 4 ядрения процесор, 2та гигабайта рам, 4.3 ос. Не е като да не се интересувам :)

Като почнеш от резолюцията, минеш през много по-добрия четириядрен процесор и много по-доброто видео и стигнеш до поддръжката и това, че ще си с най-актуалната Android версия още дълго време... То изобще има ли какво да се сравнява?... Но ти ако искаш, направи още няколко теми, то все пак 500 лева не се дават всеки ден...

Редактирано от djagi (преглед на промените)
  • Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Като почнеш от резолюцията, минеш през много по-добрия четириядрен процесор и много по-доброто видео и стигнеш до поддръжката и това, че ще си с най-актуалната Android версия още дълго време... То изобще има ли какво да се сравнява?... Но ти ако искаш, направи още няколко теми, то все пак 500 лева не се дават всеки ден...

Не ме разбирайте погрешно, аз съм човек който цени парите и искам да ги дам за най-доброто. Ще дам даже повече защото нямам възможност да ги дам наведнъж, а ще го взема на изплащане. Все пак ще предпочета нексъса. Не беше толкова трудно :D

Ето вече имам своя надежден единодушен отговор, като го комбинирам с моите предпочитания също пак е същия. :)

Благодаря за напътствията и се извинявам за множеството 2-3 на брой теми.

Поздрави!

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Искам да попитам ,как стой въпросат с свързване на флашка с интернет на таблет SAMSUNG GALAXSY TAB 3.Тръгва ли работи ли и тн.понеже ми казват че не става на този таблет и трябвало да си купя таблета с 3G???БЛАГОДАРЯ

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Искам да попитам ,как стой въпросат с свързване на флашка с интернет на таблет SAMSUNG GALAXSY TAB 3.Тръгва ли работи ли и тн.понеже ми казват че не става на този таблет и трябвало да си купя таблета с 3G???БЛАГОДАРЯ

Аз го свързах с флашка, но виждаш в подписа с какъв таблет съм.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз го свързах с флашка, но виждаш в подписа с какъв таблет съм.

Е ок де нали пак е АНДРОИД какво има толкова ???

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Е ок де нали пак е АНДРОИД какво има толкова ???

Проблема е че много от кабелите не стават (така пишат съфорумци и тук и в други места), аз си купих online OTG кабела, сранително евтино, купих си и евтина флашка и при мен работи, но не всеки път. Един път включва, 2-3 пъти-НЕ. Не мога да разбера дали флашката или кабела. Етделно аз съм с по-стара версия Андроид, може и това е причината. Всичко е въпрос на късмет.
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Tab 3 е по-добре, заради хардуера, а е и с по-добър процесор :)

Здравейте,

Знам, че на темата не й е мястото тук (направих по-рано днес такава в раздел таблети), но искам да чуя още някое мнение относно колебанието ми кой от следните 3 таблета да си взема от емаг. Вариантите, между които трябва да избера един са: http://www.emag.bg/tablet-google-nexus-7-ii-s-procesor-quad-core-1-5ghz-7-ips-2gb-ddr3-16gb-wi-fi-bluetooth-4-0-android-4-3-jellybean-kafjav-nexus7-asus-1a018a/pd/DST8XBBBM/ , http://www.emag.bg/ipad-mini-16gb-wi-fi-cheren-md528hc-a/pd/EVCSKBBBM/  и http://www.emag.bg/tablet-samsung-galaxy-tab-3-s-procesor-dual-core-small-sup-tm-sup-small-1-50ghz-8-1-5gb-ddr3-16gb-wi-fi-gps-android-4-2-jelly-bean-bjal-sm-t3100zwarom/pd/DCS7JBBBM/ . Ще се радвам да чуя някое мнение в повече преди да реша кой да бъде.

Пак се извинявам за темата, но много искам да направя възможно най-добрия избор :)

Някои казват, че е до интереси и предпочитания, но все пак..

Очаквам мнения :)

Редактирано от divmaniak (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Tab 3 е по-добре, заради хардуера, а е и с по-добър процесор :)

Защо спамиш?...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

В мола на черни връх има някакви български таблети.Характеристиките са добри и цените са добри .Някакви мнения

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Дай един линк, не всички сме от София.

Мол-а се казва 'Сити Център София' на кръстовището на ул.Черни връх и ул.Арсеналска но се води на адрес: Арсеналска 2. Разположен е на площ 44 000 кв. метра и се намира точно срещу хотел Хемус, до метростанция Европейски съюз. И във кой магазин е точно? Редактирано от Person (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Български таблет, това ще да е интересно ! Поне дайте някакви характеристики като пишете/съветвате.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

http://www.gsmarena.com/compare.php3?idPhone1=5456&idPhone2=5600

Аз лично бих избрал некуса, самсунга е пълен шит. На нексуса проца е четириядрен Krait с Cortex A9 ядра, Adreno 320 стабилно издухва Mali 400MP, но това си е наложително, защото не искам да си представя такава резолюция и слабо GPU. Като цяло тоя SoC е доста добър.

Дисплея на нексуса е IPS панел, а на самсунга - TN. Но и на самсунга няма да е толкова зле, защото мога да ти гарантирам, че китайски телефон с TN ще вади 10x по-ужасна картина и ъгли на видимост. Резолюцията е 1920x1200 на нексуса, на самсунга е 1280x800. И двата са с 16:10 съотношение и няма да ти бъдат тесни и неудобни. Нексуса също така има Gorilla glass.

Нексуса има малко повече рам, което също според мен е плюсче ако ще го товариш като животно.

Самсунга има слот за карта памет и DLNA, Wi-Fi Direct, както и USB Host, което предполагам че не те влече.

Нексуса има по-силно CPU и затова успява да записва FullHD, на самсунга - 720p

Аз пък като огромен плюс бих сложил това, че нексуса кара с чист андроид, а самсунга с шаренийката и олигофренийката - TouchWiz

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

@Атанасе закъснял си с препоръката ти :)  Сигурно вече момчето е избрал таблета си :)

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.