Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Отдеве си включвам буфера от копчето и се чу силен шум и после яко бучене, буфера е с 5 тонколони. и сега пробвам бучи като го включа, пробвам с музика, от тонколоните се чува едвам леко, а буфера бучи, когато го докосна отстрани на колоната и я натисна леко спира и цвърчи такова... какво ли е станало утре ще го нося, дали е от буфера или и тонколоните са заминали, защо така се чува минимален звук от тях, от него ли е... някакви идеи?

Това стана след токов удар. забравих да кажа.

Ох и съм объркал раздела, моля модератора да я премести...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Гост

Отдеве си включвам буфера от копчето и се чу силен шум и после яко бучене, буфера е с 5 тонколони. и сега пробвам бучи като го включа, пробвам с музика, от тонколоните се чува едвам леко, а буфера бучи, когато го докосна отстрани на колоната и я натисна леко спира и цвърчи такова... какво ли е станало утре ще го нося, дали е от буфера или и тонколоните са заминали, защо така се чува минимален звук от тях, от него ли е... някакви идеи?

Това стана след токов удар. забравих да кажа.

Повече не го включвайте, и ако държите все още на него - в сервиза. Явно не Ви е по силите ремонта му. Всичко е поправимо и при положение, че държите на системата , сервиза ще ви помогне като загубите някой лев за ремонта. Няма да пиша надълго и на широко какво се е случило, но по описанието е съвсем ясно.В зависимост от сервиза - 30-40 лева, като не смятам замяна на трансформатор, който ще ви е още по скъп.На място ще попитате за цената, ще решите и тогава ще предприемете нужните действия.Мисля, че ме разбрахте! А може да не ви се отговори веднага за цената на ремонта поради причината, че техниците не са установили всички повредени компоненти и причината за повредата. От мен успех!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Как то излиза че е около 60 лева както казвате, аз ако е толкова няма да се наема да го правя, ами ще си доплатя още 200-300 и ще си купя ново...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

Как то излиза че е около 60 лева както казвате, аз ако е толкова няма да се наема да го правя, ами ще си доплатя още 200-300 и ще си купя ново...

Ако е изгорял и трансформатора, наистина ще стане скъпо и може да не те удовлетворява. Затова съм ти написал в поста, да направиш консултация със сервизният техник и да прецениш какво ще правиш. Мисля, че вече ме разбра.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.