Премини към съдържанието
15 години Kaldata.com – време е да почерпим! Прочети още... ×

Препоръчан отговор

Здравейте ! Нов съм с тази антивирусна и искам да ви попитам, има един файл който не е вирус, но го приема за такъв.... как да изкл. защитата на авира за този файл та да може да не го зачита за вирус ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте ! Нов съм с тази антивирусна и искам да ви попитам, има един файл който не е вирус, но го приема за такъв.... как да изкл. защитата на авира за този файл та да може да не го зачита за вирус ?

How to add an exception for a blocked application

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А колко сте сигурен че това не е вирус. Пробвахте ли да ъплоаднете файла във virustotal?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сигурен съм ! защото години съм ползвал този файл и нищо не е станало, а и файла е wow lich king на molten, защо да качват играта с вирус нали трябва да печелят ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сигурен съм ! защото години съм ползвал този файл и нищо не е станало, а и файла е wow lich king на molten, защо да качват играта с вирус нали трябва да печелят ?

Може би е по-правилно да кажете че не сте забелязал нещо да е станало.А да ви попитам вие купихте ли си играта?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А да ви попитам на разпит ли съм ? :D

Мерси, бро

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А да ви попитам на разпит ли съм ? :D

Мерси, бро

Е, машината е ваша, вие си решавате. Форума има един интересен подраздел на този....

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Като допълнение сам да ти кажа че преди време и аз бях с нея това беше и причината да я махна на игра всеки втори крак го изкарваше като вирус , а не беше такъв. :D 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами аз от първия ден мислех да я сменя с Аваст, но си казах че трябва малко тест период :D 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.