Премини към съдържанието
15 години Kaldata.com – време е да почерпим! Прочети още... ×
KOCKAR

Ако играем постояно игри на машината ще се развали ли ?

Препоръчан отговор

Добър ден искам да попитам относно компютъра ми конфигурацията му не е лоша и подкарва добри игрици наскоро си взех и видеокарта и сега е супер. Аз тъй като съм на училище се прибирам към 14:00 и той компа стои изкл. и не се използва , но сега тук брат ми ме кара докато ме няма смисъл сутринта да си разцаква някви игрици от рода на BF 3 докато се прибера нали , но и аз си разцъквам игри и то така става че постояно игри , ще го разваля ли смисъл то компютъра е на 7-8 месеца. Блг предварително. :) 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не няма да го развалиш. Компютъра е направен да се изполва било то за забавление или работа. Друг е въпроса как се грижиш за него.

• Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не няма да го развалиш. Компютъра е направен да се изполва било то за забавление или работа. Друг е въпроса как се грижиш за него.

А в какъв смисъл как се грижиш той най вече за игри нито да сваля вируси , глупости и т.н. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А в какъв смисъл как се грижиш той най вече за игри нито да сваля вируси , глупости и т.н. 

1. През определено време се налга профилактика на компютъра ( почистване от прах най-вече, смазване или подмяна на вентилатори или термопаста). Предполагам, че в момента ПС е в гаранция и би трябвало да имате право на 1 продухване и почистване през 6 месеца. Все пак трябва да провериш от там откъдето е купен.

2. Много често, когато се играят игри, компютъра се ритам удря и т.н. Ако правите с брат си такова нещо няма да го имате дълго време.

3. Това за вирусите или за проблем с ОС си се случва. Не е задължително да имаш опит, че да объркаш нещо. И при мен се е случвало.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

1. През определено време се налга профилактика на компютъра ( почистване от прах най-вече, смазване или подмяна на вентилатори или термопаста). Предполагам, че в момента ПС е в гаранция и би трябвало да имате право на 1 продухване и почистване през 6 месеца. Все пак трябва да провериш от там откъдето е купен.

2. Много често, когато се играят игри, компютъра се ритам удря и т.н. Ако правите с брат си такова нещо няма да го имате дълго време.

3. Това за вирусите или за проблем с ОС си се случва. Не е задължително да имаш опит, че да объркаш нещо. И при мен се е случвало.

Не за удрянето не :D чак такива безумци не сме , аз имам познат който ми зглобява компютъра той ми го и почиства което и това е уредено. :D А вярно ли е че колкото повече си го ползваш толкова по ефективен е компютъра ? 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

по ефективен може да стане ако се занимаваш с него той повече функции няма да има просто зависи ти как и за какво ще го изпозлваш ,а като ефект той си е един и същ със времето няма да стане по бърз или по мощен

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не за удрянето не :D чак такива безумци не сме , аз имам познат който ми зглобява компютъра той ми го и почиства което и това е уредено. :D А вярно ли е че колкото повече си го ползваш толкова по ефективен е компютъра ? 

Не!

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.