Премини към съдържанието
15 години Kaldata.com – време е да почерпим! Прочети още... ×
Алекс Мицов

Как да направя така, че таблета ми да е Wi Fi точка

Препоръчан отговор

Здравейте, искам да попитам как става примерно от таблета ми да пусна интернет на някой мой приятел. От моя таблет(ос Android) да пусна Wi Fi (примерно моя интернет е от vivacom през сим карта)? Търсих в интернет, пишеше за някаква програма Wi Fi tether или нещо подобно, но не я намирам :( 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

...искам да попитам как става примерно от таблета ми да пусна интернет на някой мой приятел.

Няма такава възможност.Интернета ти е пуснат от СИМ карта.Ти едва имаш скорост за твоя,а искаш да я делиш с някой!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Един приятел преди ми пуска на мен, от телефон(HTC) на моя таблет Lenovо.  Android-а ми е 4.1.1 но след малко го пускам да се ъпдейтва. Той ми пуска интернет миналата година февруари-март месец (версията на андроида е била доста по-стара) .

Редактирано от Алекс Мицов (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Няма такава възможност.Интернета ти е пуснат от СИМ карта.Ти едва имаш скорост за твоя,а искаш да я делиш с някой!

Има.

Един приятел преди ми пуска на мен, от телефон(HTC) на моя таблет Lenovо.  Android-а ми е 4.1.1 но след малко го пускам да се ъпдейтва. Той ми пуска интернет миналата година февруари-март месец (версията на андроида е била доста по-стара) .

"моя таблет е Lenovo." това Lenovo няма ли модел? Направо виж дали таблета ти има вграден модем. Ако има от настройките ще можеш да пуснеш Wi-Fi.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Има.

"моя таблет е Lenovo." това Lenovo няма ли модел? Направо виж дали таблета ти има вграден модем. Ако има от настройките ще можеш да пуснеш Wi-Fi.

ИтеаТабА21094А, как да го проветя този вграден модем ? 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Те днешните мобилни скорости изобщо не са за подценяване. За iOS знам как ще стане но за андроид нямам идея но трябва да я има тая така ползвана опция.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ИтеаТабА21094А, как да го проветя този вграден модем ? 

Сигурен ли си, че модела е точно такъв, че чичко Гугъл не може да го намери. В кутията няма ли някаква книжка с спецификациите на таблета?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Нищо не съм казал за USB...На втория екран опцията 'Set up Wi-Fi hotspot' дава настройките за име и парола на мрежата, би трябвало да се задейства и от посочената, ако се пуска tethering за пръв път.

• Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Намери в менюто, нещо за Wi-Fi hotspot  и от там.

Те днешните мобилни скорости изобщо не са за подценяване. За iOS знам как ще стане но за андроид нямам идея но трябва да я има тая така ползвана опция.

Като не знаеш как се пуска на Android, защо въобще пишеш мнение?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Цъкнах на Актуализация на системата, да ми се актуализира андроида чаках 30 минути, стана и сега пак пише Версия на Андроид 4.1.1. А и при 4.1.1 не е така ;) Като цъкна "Още" ми излиза прозорец, където пише: Кабелни и безжични мрежи1/ Самолетен режим2/VPN 

3/ Тетъринг през USB Тетъринг като цъкна ми излиза, че не е вкл. USB, т.е. иска USB. Като цъкна VPN ми излиза "Потребителски профил за VPN: Добавяне"    Име... (да напиша име)

Тип:pptp

Адрес на сървъра празно място за писане

PPP шифроване(MPPE) (тикче да/не)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Намери в менюто, нещо за Wi-Fi hotspot  и от там.

Като не знаеш как се пуска на Android, защо въобще пишеш мнение?

Ха ха ха

Отговарям на колега от форума че е възможно андроидчо !

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Включи си WI-FI-то и тогава отиди в менюто Tethering. Тогава би трябвало да имаш опцията.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.