Премини към съдържанието
bbgdf

Изчисляване квадрати на кабел

Препоръчан отговор

Здравейте искам да попитам как да изчисля колко квадрата кабел ми трябва.Ще съм ви много благодарен ако ми кажете как се изчислява.Благодаря предварително.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Гост

Здравейте искам да попитам как да изчисля колко квадрата кабел ми трябва.Ще съм ви много благодарен ако ми кажете как се изчислява.Благодаря предварително.

Този ПЛЮС, който съм ти поставил е за най- остроумен въпрос към форума. Ето ти и един от мен.

След малко ще си направя обяд. Знаеш ли какво има  на дъното на тигана, намиращ се в кухненския шкаф?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Двужилен, 1 квадрат 18А

2.5 квадрата 33А

Вие какъв ток искате да пуснете?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

http://www.eltro-bg.com/articles_2.htm

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако става въпрос за инсталация, имай предвид, че тези параметри на проводниците се отнасят за общата консумация на кръг.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.