Премини към съдържанието
15 години Kaldata.com – време е да почерпим! Прочети още... ×
bazu

Някой на линукс и дота2?

Препоръчан отговор

Пробвал съм около 12325345 дистрибуции вече ( плюс, минус една-две), но сега съм на убунту 12.04 х64 и съм си сложил дота2 от стийма. Видеото ми е intel hd 3000 + nvidia gt 555m където не ползвам, optimus добавено в лунукс след 319 драйвера на линукс ползвам bumblebee и по точно primusrun. И дотата си върви с около 40 fps на всички включени опции и при битка пада до 20 fps, a при скапаното windows 7 60fps не пада по-долу и при най-лютата битка. И питането ми е такова някой намерил цаката да подкара читаво дота2 на линукс без да губи колосално количество фреймове за секунда. Гледах доста из нета и много хора се оплакват от проблем като моя, но и много други казват, че им се оправил проблема след еди си кой ъпдатейт, но явно не е проблема в ъпдейте, че те са еднакви за всички, а до настройте, а и видеото не ми е слабо никак, че и от него да е проблема.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Точно този линк не съм го виждал, но стъпките по които инсталирах всичко бяха същите и ми падат фреймовете.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Чакаш да излезе нов драйвър, с надеждата, че ще се оправи. Бях го написал вече, но коментарът ми беше сметнат за спам. Не смятам, че е спам, затова го пиша пак - следваща версия на видео драйвъра може да фиксне проблема.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Със primusrun steam ли пускаш steam ?

Да, с примусрън изкарвам 40 фрейма, със оптиръна изкаравам макс 30 фрейма и пак пада при битка и извинявай, че ти отговарям така късно като искаш да помогнеш, ама пустата работа не ме оставя да седна на компа :) 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.