Премини към съдържанието
15 години Kaldata.com – време е да почерпим! Прочети още... ×
Bikei201

Трябва ми спешно програма за разговори от компютър към телефон

Препоръчан отговор

Здравейте налага ми се да се обадя на някого .но съм спрян и ако някой знае програма за разговор от компютър към телефон нека пише. Благодаря предварително :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Няма такъв филм. Тоест има, но се заплаща. В скайп може да си закупиш кредит и да говориш с телефон, но няма да ти излезе много тънко.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Няма такъв филм. Тоест има, но се заплаща. В скайп може да си закупиш кредит и да говориш с телефон, но няма да ти излезе много тънко.

Е, ще излезе по-евтино от това да звъннеш директно на телефона :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Бих казал че за международни и "междуконтинентални" разговори си е направо евтино.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Viber също е опция - не съм го ползвал досега на PC, но знам, че има такава версия. Там може да говориш free ако си инсталиарал програмата и на телефона и на компютъра. Също така трябва да има добра Интернет връзка (през мобилен интернет не става). 

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Е, ще излезе по-евтино от това да звъннеш директно на телефона :)

Съгласен съм. Но ако говорят скайп-скайп, не и скайп-моб.телефон. За Вайбър се изисква интернет свързаност и програмата трябва да е инсталирана на двете устройства, т.е. на твоя телефон и телефона на абоната,който търсиш.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.