Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

здравей калдатамоля за помощ при изборa на водо и  удароустойчив телефон (независимо  дали e смарт или не ) много ще е добре ако работи и с 2 СИМ карти.засега съм се спрял на cat b15, Lenovo a660, lenovo s750.моля който има опит с някой от моделите да дава акъл а също и ако някой има/ е имал  телефон подобен да сподели мнението си за него

Редактирано от piratut (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Един колега има cat b15, доста е доволен какво ли не го прави и не е мръднал!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

От трите посочени ми изглежда, че Lenovo s750 е с най-добри характеристики. Cat b15 пък е 100% най-здравия телефон от посочените, така че ако можеш да направиш компромис от към здравина, за сметка на характеристики избираш Lenovo s750, ако здравината, обаче, ти е с основно значение Cat b15 е по-правилен избор.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
GSmart Sierra S1

Мисля, че отговаря на изискването за 2 карти, а и откъм хардуер няма по-производително за този бюджет май.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

GSmart Sierra S1

Мисля, че отговаря на изискването за 2 карти, а и откъм хардуер няма по-производително за този бюджет май.

трябва да е водоустойчив понеже ще го ползва не много внимателен пожарникар 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.