Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте много искам да си взема Garry`s Mod, но в момента не разполагам с дебитна или кредитна карта за да си я купя. Някой може ли да ми я вземе, ще му платя с СМС ако той има възможност. Предварително ви благодаря

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от Bongo1333
      Здравейте не ми дава да си изтегля енда игра от St eam , когато цъкна да я изтегляя ми излиза това.. 
    • от loranst looa
      Здравейте може ли да ми кажете има ли реално работеща програма, която да мога да сваля на компютъра ми за изпращане на смси , като ми трябва такава  която да дава възможност да изпращам от скрит номер . 
    • от J_O_R_O
      Извинявам се, не знам дали е за тука темата, ако трябва е преместете.
      Здравейте, имам лаптоп Dell Inspiron 5555 AMD, искам да купя още 4GB(другите много скъпи), имам в момента 4GB и още един празен слот за рам. Прилагам и снимки на рамта в момента и слота за другата рам. Ще ми предложите ли каква рам да си купя? Още една снимка

• от Rhodium
      Здравейте,
      бих искал да купя нов лаптоп до към 800 лв, като изискванията ми са:
      - да е с достатъчно мощен процесор, за да гледам HD филми и стрийминг, както и да вървят малко по-натоварващи програми
      - да е с 15 инчов екран
      - да е с достатъчен RAM, за да може повече приложения да работят едновременно
      - да е издържлив, защото трябва в следващите 3 - 4 години да работи - това изискване е особено важно.
      Спрял съм се на тези два: Dell Inspiron 3567 (предлага се с 4 гб повече RAM, с което стават 8 гб) и Acer Aspire ES1-731G-P5YY, като повече клоня към първия. 
      Ще се радвам, ако ми дадете своето мнение за тях, тъй като самият аз имам ограничено разбиране по темата.
    • от ma57er2
      Здравейте, проблема е че без причина Steam-a си краде ресурси,  днеска го забелязах, рестарт не помага нито има нещо пуснато.. Седи на 29-30% нито по-горе нито по-надоло...
  • Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.