Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте,

забелязах ,че когато слушам музика през Youtube и отворя още един-два таба в Хром, музиката започва да прекъсва. По-точно точно когато дам на + ,за да отворя таб ми спира музиката и като се отвори таба - пак продължава. Чудя се от какво може да е,смятах ,че е от рамта,но според мен 2ГБ рам ддр2 са достатъчни за 3 таба... 

Пробвах да натоваря максимално рамта като отворя много табове(над 30 :Д) и все пак си остават свободни около 700 мегабайта. 

От какво може да е този проблем?

пп. Също ако съм отворил 3 или повече таба и скролвам в някой от тях - пак "лагва" музиката.

пп2. Забелязах в таск мениджъра,че процесора се натоварва понякога до 100%,когато сменям табовете,а след това държи 30-50%.

Редактирано от DeathSkull (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И аз имам същив проблем, добра тема :-) Със предишнити версии на хрома такива проблеми нямаше.Sent from my Foxsky T33 using Taptalk PRO

Редактирано от VipKokata (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А някаква идея как може да се оправи ? С малко клок ще стане ли ,при условие,че съм със стоковият охладител и някакво китайско захранване?

Дъното е P5LD2-X/1333 ,процесорът е Intel Pentium Dual CPU E2180.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пробвал съм с клок от 25% и пак си лагва.Sent from my Foxsky T33 using Taptalk PRO

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз съм със седмицата. На 8-цата когато си пусна музика от някое метро приложение (clouder) и когато браузвъм със хром няма лаг.Sent from my Foxsky T33 using Taptalk PRO

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Явно войната между Google и Adobe навлиза в нова фаза.Вчера мернах подобна тема , но не и обърнах много внимание просто пуснах този клип и установих , че и на мен ми сече видеото ако е над 360р и си легнах.Днес тази тема и реших пак да пусна тубата и какво да видя с FF и флаш всичко сече , пуснах последния IE и и се оказа , че IE ползва HTML5 за флаш а не Adobe и всичко върви  но е ограничено до 720р.Спрях adobeflash на FF активирах HTML5 по-този начин и всичко е наред и във FF.

Поздрави

Редактирано от Joll1Roger (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

С XP SP3 32 bit съм.

Колега, ти си вече не знам кой с тия проблеми. Поразрови се във форума и прегледай темите от последните десет-15 дена, където поне още петима като теб имат същите проблеми. Мен ми писна да пиша едно и също във всяка подобна тема. Windows XP от поне година прави тия проблеми с натоварването на процесора и причините са в самия Windows  и автоматичните ъпдейти. Проблемът се решава по различни начини. Затова си има и Google  и който търси, намира. пробвай все пак да изключиш Google  ъпдейтите и автоматичните ъпдейти на Windows  и виж какво ще стане. Ако не стане нищо, ще трябва да пробваш други начини, описани къде ли не.

Направи и друго. Изключи Indexing service от опциите на диск "C", където вероятно е инсталирана операционната ти система.

Редактирано от Кико (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.