Премини към съдържанието

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

Препоръчан отговор

така преинсталирам си Win-a от флашка и първия път нещо се прецака и започнах на ново нo usb ми изчезна от boot menu-to в биоса всичко е на enable za USB  някакви идеи ако има казвайте

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Като начало модела на дъното.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Зареди дифоулт настройките на биоса, и пак задай флаша като първо бутващо устройство.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тази флашка с каква програма е правена, и читав ли е имиджа на ОС ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Програмата  e WinSetupFromUSB_0-2-3 а и веднъж я прочете

Добре а имиджа на ОС читав ли е ? Ако е от някой торент, то често подобни проблеми са породени от това.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от leonsanchesss
      Здравейте хора проблема е следният инсталирах си  драйверите за usb-връзка (всичко точно) след което реших да ги инсталирам и за wifi-връзка при което нещо не се получи (явно съм объркал нещо) и решиш да ги деинсталирам и инсталирам наново с usb-връзка отново (принтера си работи както трябва) но лампичката за wifi не спира да свети (явно се свързва към wifi) има ли начин да се премахне това.Моделът на устройството е HL-1223WE.
    • от Krasimir Cwetanow
      здравейте имам следния проблем. флашката е 64гб san disk всичките ми снимки са на нея, работя с лаптоп операционата система е win 10. какво става- слагам флашката в лаптопа той издава звук че флашката е свързана дори излиза и в моя компютър, когато тръгна да отварям флашката просто не ми дава забива всичко , когато я изкарам и лаптопа се оправя . Сложих флашката на телевизора да я пробвам там и тръгна излезнаха всички снимки , пробвах на друг компютър и пак не стана моля за помощ
    • от bumblebee
      Опитвам се да копирам 7 гб. файл в една флашка, която има около 14 гб. свободно място - не стана. Пробвах с формат и прочие на NTFS дава грешка, както и да е - пробвам с друга (64 гб.), на която имаше около 6 гб. свободни, изписа ми че ми трябва още поне 1 гб и малко да събера файла - окей, изтрих малко неща - сега има около 10 гб. свободни, но все още ми изписва, че няма място...
      Нещо системата ли ми е прецакана или...?
    • от GermanecaBG
      Здравейте! На предния панел на кутията има два usb порта - 3.0 и 2.0. На гърба са осем броя и всички работят перфектно. Проблемен е само един от предните - 3.0. Всички варианти за софтуерен проблем са тествани, даже е обновен и БИОС на дъното. Не съм запознат как се свързват с щифтове към дъното тези предни портове. Но въпросът ми е: Има ли вероятност при неправилно свързване да не работи само единият? Не знам как да го проверя.
      Благодаря за отговорите!
      п.п. Да допълня. Всичко е ново. Този порт го пробвах веднъж и той не работи. От време на време "зацепва" . Но от няколко опита.
    • от Pifi Pedolino
      Да продължим нататък въпреки опитите за цензура от разни страхливи индивиди
  • Дарение

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия.