Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Добър вечер на всички съфорумници и честит празник  :)  Баща ми реши да си сменя стария телевизор(Nokia от 93-та),с LED 32 инча. Казах му да си кара с нокиата,но не ме послуша. Новият телевизор ще се ползва на цифрова телевизия чрез scart,а може би за в бъдеще ще сменим приемника с HDMI. Бюджета му е до 400 лева,знам,че са малко тези пари,но това са му възможностите! Кой от двата телевизор е по-добър,като качество на изработка?http://www.technomarket.bg/products/09121600/neo-led-32135ushttp://www.technomarket.bg/products/09128693/blaupunkt-tv-bc32k112-led

Редактирано от selekt8517 (преглед на промените)
  • Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

От двата - вторият, заради плеъра, времето за реакция, опцията за запис върху HDD и т.н. 

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

От двата - вторият, заради плеъра, времето за реакция, опцията за запис върху HDD и т.н. 

Благодаря за мнението :) И Blaupunkt ли вече са китайска марка като NEO? 

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

...И Blaupunkt ли вече са китайска марка като NEO? ...

И двата са един дол дренки!По добре добавете още 70 лв и си вземете нещо неимоверно по-добро като качество като този . Сега...всеки си знае джоба,но за цена колкото среден клас монитор не може да очаквате и качество! Избора се е Ваш.

Успех!

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И двата са един дол дренки!По добре добавете още 70 лв и си вземете нещо неимоверно по-добро като качество като този . Сега...всеки си знае джоба,но за цена колкото среден клас монитор не може да очаквате и качество! Избора се е Ваш.

Успех!

Благодаря!!! Най-вероятно ще е Blaupunkt-а.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря!!! Най-вероятно ще е Blaupunkt-а.

Е щом нямате наистина възможност за този,който аз Ви предложих-Blaupunkt-a в случая е по-доброто решение.

Редактирано от skalata_73 (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.