Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

wowgeleto

Гавра със Българския химн !

Препоръчан отговор

Това е абсолютно безвкусна гавра с нашия химн

http://www.bovineunite.com/main.htm :)

Та въпросът ми беше ,Някой ако може да го хакне върпосният линк да неможе да се отваря повече ще бъда много радостен и благодарен,а и не само аз.

Вярвам,че ще донесе удоволетворение на всеки един българин .

Мерси много предварително ,очаквам включване от някой роден български хакер .Това ще е едно добро дело от негова страна ;)

ПС

Ако темата не е за този раздел моля да ме извините и да бъде преместена кадето и е мястото !!!

Редактирано от wowgeleto (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Това е абсолютно безвкусна гавра с нашия химн

http://www.bovineunite.com/main.htm :)

Та въпросът ми беше ,Някой ако може да го хакне върпосният линк да неможе да се отваря повече ще бъда много радостен и благодарен,а и не само аз.

Вярвам,че ще донесе удоволетворение на всеки един българин .

Мерси много предварително ,очаквам включване от някой роден български хакер .Това ще е едно добро дело от негова страна ;)

ПС

Ако темата не е за този раздел моля да ме извините и да бъде преместена кадето и е мястото !!!

който го е направил,трябва да го превърнат в крава,,да чуем как той ще го измуичи това

това е истинско безобразие,,как е възможно такива неща да се правят

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Хах може по света има всякакви хора.Да си правят те такива гаври пак после гледайте каде са.Вие мислите че полицията няма да ги разбере ли.О и още как.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ще ми трябва време да си поровя из файловете докато намеря как се блокира, но ако някой чатка повече може да се заеме. Ето и моят дял в унищожението:

Whois Record for Bovineunite.com - http://whois.domaintools.com/bovineunite.com и Source-a, а после да ме питаш защо не си записах мейл-а на един дето ги прави тия работи (знае ли човек кога и какво ще му потрябва...) sad.gif

<!DOCTYPE HTML PUBLIC "-//W3C//DTD HTML 4.01 Transitional//EN"

"http://www.w3.org/TR/html4/loose.dtd">

<html>

<head>

<title>BOVINEUNITE.COM</title>

<meta http-equiv="Content-Type" content="text/html; charset=iso-8859-1">

<style type="text/css">

<!--

body {

background-color: #211b11;

}

-->

</style>

<script language="JavaScript" type="text/JavaScript">

<!--

function MM_openBrWindow(theURL,winName,features) { //v2.0

window.open(theURL,winName,features);

}

//-->

</script>

</head>

<body onUnload="MM_openBrWindow('bovine_reminder/bovine_reminder.htm','BOVINEUNITE','width=600,height=425')">

<table width="100%" border="0" cellspacing="0" cellpadding="0">

<tr>

<td align="center"><table width="800" border="0" cellspacing="0" cellpadding="0">

<tr>

<td><object classid="clsid:D27CDB6E-AE6D-11cf-96B8-444553540000" codebase="http://download.macromedia.com/pub/shockwave/cabs/flash/swflash.cab#version=6,0,29,0" width="800" height="600">

<param name="movie" value="bovineunite.swf">

<param name="quality" value="high">

<embed src="bovineunite.swf" quality="high" bgcolor="#211b11" pluginspage="http://www.macromedia.com/go/getflashplayer" type="application/x-shockwave-flash" width="800" height="600"></embed>

</object></td>

</tr>

</table></td>

</tr>

</table>

</body>

</html>

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Я по-спокойно! Дълбоко ме съмнява сложилите химна въобще да са били наясно каква е тази музика. Просто им е харесала. Видяла им се е някак по-"комунистическа". Пропагандния стил е залегнал и в дизайна на сайта. Писах във форума им. Да се надяваме да се усетят.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Гавра със Българския химн!!!

Кое е това тъпо ко***е дето е направило тази гавра

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мисля, че Stalik е прав. Сайтът не е направен с цел подигравка, а просто случайно се е получило така.

Това, разбира се, не променя факта, че е доста неприятно човек да си чуе химна точно на такава страница и в този контекст. Ще се опитам да се разбера с тях с добър тон.

Редактирано от Night_Raven (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И какво да не очаквате да сменят музиката като разберат, че е химн на страна от "третият свят"... Някакси не ми се вярва, при положение, че макар да сме напът към ЕС още има много хора, които не знаят къде е България (дори че е Европейска страна) и дори ни мислят за по-нисши от себе си, които просто няма как да достигнат тяхното интелектуално ниво. Да има такива хора и с часове съм обяснявал на не един вичко за страната и в крайна сметка единственото, което помнят са киселото мляко, Стоичков, а някой дори не вярват, че Джон Атанасов е Българин. Не се паля, но се замислям какво трябва да направим за да бъдем забелязани от света?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
И какво да не очаквате да сменят музиката като разберат, че е химн на страна от "третият свят"... Някакси не ми се вярва, при положение, че макар да сме напът към ЕС още има много хора, които не знаят къде е България (дори че е Европейска страна) и дори ни мислят за по-нисши от себе си, които просто няма как да достигнат тяхното интелектуално ниво. Да има такива хора и с часове съм обяснявал на не един вичко за страната и в крайна сметка единственото, което помнят са киселото мляко, Стоичков, а някой дори не вярват, че Джон Атанасов е Българин. Не се паля, но се замислям какво трябва да направим за да бъдем забелязани от света?

Според мен пътят към ЕС ще се отложи с още някоя година.С тези та***и в парламента до никаде няма да стигнем

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Гадост - да му счупиш главата на такова говедо

Бог да пази БЪЛГАРИЯ

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Хората който са направили това дали знаят ,ами може и да незнаят ,че това е нашият химн,но все пак ние който се чустваме булгари нас ни боли от това.Особено хората който като мене живеят извън България.За мене е кеф когато мога да чуя химна ,но когато го чух в това положение ми стана лошо.Точно за това предлагам някой да оправи нещата по втория начин със удар под пояса. Защото сам сигурен,че със законни начни няма да стане .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аве успокойте се е.Нашият химс си остава същият.А пак това не е важно,защото е съобщено в интернета.Ако беше важно щяха да го съобщят по новините.Че по този начин и аз мога да взема да си измисля песничка (кучек да речем)и да я кача в Интернета и да уплаша много хора.!!!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Последното съобщение във форума е от 6 юли миналата година. Надежда за внимание май няма. На 27 април миналата година (т.е. в другиден - пруди точно година) потребител с името ruscow се е усетил и е попитал защо. Но го е попитал на по такъв начин, че изглежда не са схванали какво е имал предвид и никой е му е обърнал внимание. Та форумът им е на практика мъртъв. Аз и замисълът на сайта не го схващам съвсем (ве че съм го разглеждал подробно откъм съдържание), но дизайна е много професионално пипнат. ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Говеда мръсни такива!Да ги пипнат и да ги.......!

По-спокойно е ще ги пипнат и ще ги затворят зад решетките!!!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Благодарение на една приятелка се здобих с това-погледнете го:

http://www.novinar.net/main.php?act=news&a...a7a132419c4850a

Ха-ха животните си починаха и сега де ще ни заместват по пеенее.Ние се изморихме да пеем...Тези хакери още малко ще измислят че и камъните могат да пеят(така де :clap: ).!!!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Ха-ха животните си починаха и сега де ще ни заместват по пеенее.Ние се изморихме да пеем...Тези хакери още малко ще измислят че и камъните могат да пеят(така де :clap: ).!!!

Техните действия са в отговор на гаврата с българския химн.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Техните действия са в отговор на гаврата с българския химн.

Сигурно(знам,ли) ама дано други не отговорят на този отговор :clap: !!!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
По този повод наши хакери се заканиха вчера да направят за Гергьовден сайт, в който овце ще блеят американския химн.

Дано го направят!!!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Е айде де да има някакво развитие по въпроса, пък и след като е организация трябва тя да поеме отговорност, а не единичен човек.

Дано го направят!!!

И дано наистина, та да видим тогава дали няма да се намери някоя дупчица в закона...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

При мене вече не се чува химна ,а само мученето на кравите.Дали е махната музиката ,или само при мене така изглежда?

Само кравите мучат,а аз срещу тях нямам нищо напротив !!!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Или някой е успял да се свърже директно със създателите на сайта, или апела, който пуснах във форума им - да премахнат музиката, най-накрая е бил прегледан от админ/модератор и са се почувствали виновни. :)

Редактирано от Night_Raven (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Интернет сайтът, номиниран за престижните награди за уеб-дизайн The Webby Awards, представлява каламбур в защита на правата на кравите, като “запознаването” с основната идея е акомпанирано от химна на република България, с мучащи крави за фон, които го изпълняват. Създател на този “шедьовър” е компанията Eisner Interactive.

(допълнение от YVOX)

Собственик на сайта е:

Davis, William

904 Hammond Court

Bel Air, MD 21014

US

Domain Name: BOVINEUNITE.COM

IP адреса на сайта е 64.23.84.222

Affinity Internet, Inc

3250 W. Commercial Blvd.

Ft. Lauderdale

FL

33309

US

Сървърите, на които физически е качен сайта са на адрес skynetweb(точка)com

Administrative Contact , Technical Contact :

Davis, William

williamadavis42@hotmail.com

904 Hammond Court

Bel Air, MD 21014

US

Phone: 410-661-9118

Желаещите да изразят мнението си приканваме на пратят мейл на посочения адрес, както и на организаторите на The Webby Awards на адрес jcollins@webbyawards.com

P.S. След вулкана, който изригна от форумите и сайтовете публикували адреса на сайта и след като емайлите на собствениците на www.bovineunite.com бяха задръстени от протестни емайли българският химн е премахнат.

БРАВО МОМЧЕТА! БРАВО БЪЛГАРИ!

от erogance.net/news/

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Забравете какво казах. biggrin.gif

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...