Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте, бихте ли ме посъветвали при избора на телевизор до около 700лв.Като характеристики държа да е FullHD, 32инча и да e Smart, не държа да е 3D, също така картината, коята възпроизвежда да е хубава.За сега съм харесал PHILIPS 32PFL4258H, мисля че покрива изискванията ми, но все пак ще съм благодарен, ако някой по-компетентен сподели мнението си.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А какво ви е мнението за посочения модел на Philips, има ли накакви недостатъци като марка телевизори.Другото което ме интересува, не знам до колко ми е глупав въпроса, но държа телевизора да чете субтитри като отделен файл, а да не се налага да ги вграждам в самия видео файл.Тези модели, които ми предложихте на Sony и Panasonic също ми допадат.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Конкретно новите модели какъвто е препоръчания на Сони четат всичко от флашка включително DTS (при старите не се поддържа) освен това вадят добър образ при ТВ сигнал.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

1.Toзи

2.Този

3.Ако все пак имате възможност ,защото бюджета не е много ясен този -като този вариант е най-добър!

Да наблегне на Sony -то и ще е доволен . + е за теб!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

SAMSUNG UE-32F5500 Този модел е на промоция и характеристиките му ми допат, какво ви е мнението?

Лично мнение е ,че ако трябва да избирам ТВ до 700 лв. бих се спрял на LG-то ,или Panasonic-a заради типа на матрицата им (и не само).Но така или иначе сте дал и линк в първия си пост за ТВ за 750 лв (който пък не бих взел-визирам Philips-a)та си позволих да дам предложение и за малко по-скъп.Ако не са Ви проблем парите-спрете  се на Sony.Иначе-вървете и си ги огледайте на място и си преценете.Това е от мен-а избора Ваш!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
UE32F5500 може да бъде опция, LED добро качество на картината :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.