Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Хора защо ме е срам или нещо подобно да пращам покани във феисбук.Когато тръгна да пращам си викам какво ще си помислят и някви такова глупости и се отказвам.На какво може да се дължи това.Не искам някви простотии да пишете а смислени работи.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Давай смело, ич да не ти пука какво ще си помислят за теб. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Както казва мой познат - " срам ме е , но търпя" :)

Редактирано от Kултуровед Гъмов (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ама защо се ебавам от това какво ще си помислят и кажат за мене.

Половината и повечето знаят кой съм.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ама защо се ебавам от това какво ще си помислят и кажат за мене.

Половината и повечето знаят кой съм.

Срам те е от себе си. Виж коя е причината и я премахни или работи върху нея.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А ако причината е една случка в детството какво да правя.

Каквато и да е случката в момента не се уважаваш, не си вярваш и не се одобряваш. Докато не промениш отношението към самия себе си няма да направиш крачката наред.

• Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами не мислиш за тая случка, забравяш я направо. Пращай си там поканите пък да си мислят каквото искат и да не ти приемат поканите - голяма работа. Да не ти пука, аз съм на тоя принцип и ми е доста по - лесно да се справям с нещата :) Примерно някой/я ми се бил/а разсърдил/а за някаква простотия - е голяма работа, ще дойде следващия/та и той/тя ще се разсърди не е проблем т'ва, нито ще е първи нито последен :) Някой не искал да ми говори - ако ще

и т.н. както обичам да казвам БГЗ!

Ами прати няколко покани във fb - ето ти я първата крачка, макар и виртуална за теб това явно е проблем. Пусни 2-3 покани без да се замисляш какво ще стане - защото реално к'во ще стане ? Нищо ! Или ще приемат поканата или не. Всичко друго си е в твоята глава кой какво щял да си помисли.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А как да направя крачката?

Промени отношението към себе си. От какво те е срам. Запитай се първо това.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Просто приеми , че твоето пребиваване във Фейсбук е нищо , пращането на покани е нищо.Въпросът е след това какво се случва.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

аз съм мъж обаче съм написал че съм жена и не ми пука кой какво ще си помисли

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Единственият начин е да се изправиш срешу страха си-тоест пращай покани и ще видиш,че след няколко пъти съвсем ще си претръпнал.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Фейсбук си е социална мрежа, някой я използват за контакт само с познати, други я ползват с цел запознанства, какво срамно има в това?Проба-грешка.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

аз имам лимита на приятели който е 5000 и то още от самото му създаване на фейсбука

имам си групи с познати, роднини, много добри приятели и колеги всички останали са извън тея групи

хванах търсачката и писах кллючови думи които ме интересуват и ми харесват и от там изкачат хора с моите интереси

почнах после да гледам приятелите на приятелите ми и съм добавял всичко наред имам много предупреждения от администраторите на фб (за това не прекалявай)

просто като пращаш покани го прави с цел да си обогатиш фейскука с такива които ти харесват и имаш общи интереси с тях както познати и приятели

после ще почнеш да получаваш и много покани които няма да може да приемеш за приятелство защото са ти праснали лимит и ще почнеш да триеш някои приятели :D

пращай без да се притесняваш от нищо, всеки обича да види, че има нова покана за приятелство 

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Възможно е да си много притеснителен и да не си толкова общителен. А и ти мислиш основно за другите, техните мисли и чувства. Това не е лошо нещо, но недей да се увличаш. Не са останаи много такива хора. Трябва да намериш баланс. Като пратиш покана за приятелство може да напишеш съобщение, за да се представиш. Ако искат хората ще те приемат ако ли не не се тревожи има много хора с които можеш да общуваш. 

Надявам се да съм помогнала.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Възможно е да си много притеснителен и да не си толкова общителен. А и ти мислиш основно за другите, техните мисли и чувства. Това не е лошо нещо, но недей да се увличаш. Не са останаи много такива хора. Трябва да намериш баланс. Като пратиш покана за приятелство може да напишеш съобщение, за да се представиш. Ако искат хората ще те приемат ако ли не не се тревожи има много хора с които можеш да общуваш. 

Надявам се да съм помогнала.

Това е неправилно да мислиш за чувствата и мислите на хората. Ти не може да ги разбереш и ще си направиш грешни представи за тях. Постващия трябва да намери причината, от която го е срам или причината за своето притеснение и да я пребори. Друг вариант или решение няма. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.