Премини към съдържанието
nasc000

проблем след слагане на ram памет

Препоръчан отговор

Здравейте! 

Вчера реших да сложа още една плочка Ram памет и по-голям Хард на стария си компютър. Пуснах го обаче не тръгна,и замириса на изгоряло.След това върнах старата рам и хард , но като го пусна само писка спийкъра без да зарежда  .Моля кажете някакви идеи какво да направя (дали съм прецакал дъното и харда ?)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Носи на сервиз, щом е замирисало на изгоряло. Ти няма какво да направиш.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Най-вероятно си изгорил слота на паметта. Отвори кутията и провери, а най-добре на сервиз.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

То направо най-добре направо да го сменям с друг :)

Не се шегувам. Нямаш възможност да тестваш, кое и какво е изгоряло. По нататъшните опити ще водят до по сериозни проблеми.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не се шегувам. Нямаш възможност да тестваш, кое и какво е изгоряло. По нататъшните опити ще водят до по сериозни проблеми.

То и аз не се шегувам.По-добре да си взема някой нов,отколкото да оправям този,защото и без това е на 10-тина години и не си заслужава.Иначе се чудех дали не е възможно да съм объркал някой от лентовите кабели ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

То и аз не се шегувам.По-добре да си взема някой нов,отколкото да оправям този,защото и без това е на 10-тина години и не си заслужава.Иначе се чудех дали не е възможно да съм объркал някой от лентовите кабели ?

Имап предвид за твърдия диск ли ? Дори и да си ги объркал, то няма разлика между този за CD и HDD.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Засължително нова машина. А това наистина отива на боклука.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.