Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте колеги , искам да ви попитам как мога да си роотна телефона. Малко съм бос във тази сфера на техниката и ако може някой да ми покаже как става този номер. Благодаря предварително.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А защо ти е да го рутваш ? Искаш да смениш стоковия ром или ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

1. Изтегли Super One Click. 2. Изтегли и инсталирай Huawei Drivers. 3. Включи USB DEBUGGING/Отстраняване на грешки през USB и свържи телефона с компютъра.4. Следвай стъпките на Super One Click като избереш Root. 

Редактирано от VipKokata (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мерси за отговорите но вече се справих с това. Досега четох във един руски форум едно момче е инсталирало на същия телефон андроид 4.0.4 и върви добре та следващият ми въпрос е ще може ли някой да ми обясни как да направя ии аз това. Със карта 16 гб съм.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Доста голяма играчка е :) 

1. Теглиш това: Apps_2.6.35.7-​perf+root+CWM_​recovery 5.0.2.8.zip

2. Теглиш и инсталираш програмата STUL3_v1.7.4 .
3.Пускаш програмата, избираш този ром "Apps_2.6.35.7-perf+root+CWM_recovery 5.0.2.8.zip" закачаш телефона и флашваш. http://www.youtube.com/watch?v=L4PrYwawCnI От 0:50 до 2:20 минута показва как се инсталира рома. Като се инсталира рома телефона ще се рестартира и ще трябва да чакаш около 5-10-15мин. докато се включи.
4. Теглиш тези неща: huawei_u8850_i​cs.zipwifi and camera work.zip и ги слагаш в картата с памет на телефона.

5. Като си инсталирал "Apps_2.6.35.7-perf+root+CWM_recovery 5.0.2.8.zip" включваш телефона без да добавяш профил в гугъл и го гасиш, като е угасен телефона натискаш бутона за намаляване на звука и натискаш бутона за включване докато влезеш в рековери.
6. Вече си в рековери и избираш : "Backup and Restore" и избираш "Backup" после избираш "Go Back"
7. Вече си в главното меню на рековерито и избираш "Wipe cache partition" и избираш "Yes - Wipe cache"
8. Избираш "Wipe data/factory reset" и избираш " Yes - delete all user data"
9. Избираш "install zip from sdcard" и избираш "choose zip from sdcard" и избираш "huawei_u8850_ics.zip" и избираш "Yes - install huawei_u8850_ics.zip"

10. Като се инсталира рома натискаш "choose zip from sdcard" и избираш "wifi and camera work.zip" и избираш "Yes - install wifi and camera work.zip" като се инсталира "wifi and camera work.zip" натискаш "Go back"
11. Избираш "reboot system now" и чакаш около 5-10-15мин. докато зареди новия ICS :) Във рековери се навигира чрез бутона за увеличаване на звука е за нагоре, а бутона за намаляване на звука е за надолу и за избиране пробвай със сензорните бутони или със бутона за включване. http://www.youtube.com/watch?v=L4PrYwawCnI От 2:20 минута показва как се инсталира ICS :) На видеото човека си инсталира и други неща които на теб не ти трябват. Не работи радиото. За предпочитане зареди батерията до край.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За този телефон най-добрата версия на андроид е 2.3.4/7 ,всичко нагоре ще го сбозва :) защото рам паметта е малко.Ако изнамериш от някъде CM 7 го флашвай и си го ползвай.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За този телефон най-добрата версия на андроид е 2.3.4/7 ,всичко нагоре ще го сбозва :) защото рам паметта е малко.Ако изнамериш от някъде CM 7 го флашвай и си го ползвай.

Защо мислиш така ? Хората със този телефон ползват CM9 и са много доволни от към бързина и производителност, дори са направили и CM10, но е малко бъгав има фиксове, но не става за работа със обикновени потребители.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря колеги ще видя какво ще стане и ще пиша.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря колеги ще видя какво ще стане и ще пиша.

Зареди батерията до край.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Защо мислиш така ? Хората със този телефон ползват CM9 и са много доволни от към бързина и производителност, дори са направили и CM10, но е малко бъгав има фиксове, но не става за работа със обикновени потребители.

4.0.4 (Ice cream sandwich) си е бъгня като цяло.На телефони с 1GB РАМ върви добре,но на 512MB и кернел по-стар от 3.0.8 не го бива,според мен.За това казвам,че за това телефонче е най-добре 2.3.4 или 2.3.7.

Ако телефона остане с Gingerbread,нека автора посети раздела на Xperia Play,там има скрипт който бууства графичния ускорител(клоква го) и 3Д графиката се подобрява доста от към производителност.Скрипта се казва Adreno booster и е за адрено 205.

Редактирано от Костадин_91 (преглед на промените)
  • Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да ти покажа ли как върви на live with walkman буустера го има и за 4-ката.Sent from my Foxsky T33 using Taptalk PRO

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Точно за Xperia линията от 2011 няма нужда да говорим  :D .Там 4.0.4 е такава трагедия,че няма на къде повече.Имам Xperia Neo и знам за какво става на въпрос.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Точно за Xperia линията от 2011 няма нужда да говорим  :D .Там 4.0.4 е такава трагедия,че няма на къде повече.Имам Xperia Neo и знам за какво става на въпрос.

Работил съм 2 месеца със сток 4-ка и не знам какво не ти харесва ? Всичко си беше нормално. Сега съм с http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=2177179 и върви като пушка.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Работил съм 2 месеца със сток 4-ка и не знам какво не ти харесва ? Всичко си беше нормално. Сега съм с http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=2177179 и върви като пушка.

Обърнахме темата на човека с главата надолу!

Като се понапълни телефона с приложения и пуснеш някой игрица (hill climb или Subway serfers) и положението става страшно тегаво,докато при 2.3.4 това го няма има и други неща но не ми се пише сега :D пробвай някой "сготвен" ром версия 2.3.х + адрено буустера и ще се учудиш от бързината на телефона.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Хехе телефона си върви като пушка със рома по горе и сток кернел, буустера го видях напреди и за четворката. Аз ползвам и рам буустер. Sent from my Foxsky T33 using Taptalk PRO

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Колеги благодаря за помощта и най - вече на VipKokata с него си поиграхме вчера и успяхме да направим телефона. Отново благодаря на всички. ;)

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте отново колеги, вчера ми подариха ено  HTC Touch HD. Телефона  върви с уиндолс а аз искамм да го направя с андроид защото не разбирам нищо на този уиндолс. Така намерих клипче във интернет как става номера изпълнявам всички инструкции , но стига до някъде и започва да ми пише waiting for sd card и така до безкрай. От какво може да е това сложил съм му карта 2 гб и е форматирана във фат 32 и пак нищо не се получава

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.