Премини към съдържанието
15 години Kaldata.com – време е да почерпим! Прочети още... ×
vip123

Проблем със скайп (not responding)

Препоръчан отговор

Здравейте, имам проблем със скайп, когато се впиша програмата се отваря и замръзва (not responding).Остава така известно време 10-15 мин и тръгва. Работи 20-30 мин и пак се срива.

С windows 7 64 bit операционна система съм. Скайп 6.11.0.102

Ще се радвам ако някои може да помогне.

Благодаря

Редактирано от vip123 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пробвал ли си да обновиш скайпа с най-новата версия ? Или да деинсталираш текущата и да сложиш нова.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Деинсталираш скайп с помощта например на програмата CC Cleaner. След това рестартираш компютъра и си сваляш най-новата версия на скайп. Инсталираш я и не мисля, че ще има проблеми.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това е най-новата версия на скайп. Пробвах с деинсталация и нова инсталация, но проблема си остава.

Благодаря за отговорите

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това е най-новата версия на скайп. Пробвах с деинсталация и нова инсталация, но проблема си остава.

Благодаря за отговорите

Пробвай с по-стара версия. Понеже новите версии са свързани със всевъзможни приложение вероятно скайп забива, защото опреснява информацията или не може да се свърже с някое приложение. Може да ти е слаб и компютъра.

Имам една по-стара машина, която нашите използват за скайп. На нея инсталирах по-стара portable версия и нямам никакъв проблем.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.