Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте,

Надявма се темата ми да не бъде изтрита или да пишете обидни коментари. Правя тази тема, защото се нуждая от малко дарения, ако мога така да се изразя за моя сайт. Искам да си купя домейн, завършващ на .bg, имаме събрани пари, но не ми достигат малко. Трябват ми още 50$ или 70 лева. Аз имам над 120 лева, ами трябва общо 190. Затова искам да помоля за тази услуга. Всички дарители ще бъдат посочени в сайта ми, като ще бъде даден линк към сайта им или което преценят. Бихте ли ми писали на имейл, за да ви дам имейл за PayPal.  :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ти сериозно ли?

Пишеш тази тема в български форум и искаш някакво си дарение от 190 лева за домейн?За 120 лева може да регистрираш домейн за 2 години? 

Тази тема трябва да попадне в бисери на годината...  :(

• Харесва ми 5

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Събирам дарения за AMG или ///М, може и RS. Моля, Ви най-учтиво всички съфорумци и ръководство на Калдата дайте пари да карам някоя от тия коли, че аз имам само 1.20 и ми трябват още около 80-90к Евраци.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Гледам и не вярвам на ушите си.

п.п. Здрав прав мъж да се излага по този начин. Малко общ работник някъде или момче за всико и ето ти парите без дарения.

Редактирано от izabel1 (преглед на промените)

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Доколкото виждам тук http://host.bg/bg/domain, *BG домейна струва 58.50 лв., а ти ни казваш, че ти трябват 190л. За толкова прости ли ни имаш  и смяташ ли, че наистина от 2 реда в този форум, някой ще тръгне да ти изпраща пари?

Редактирано от Остави да пуша (преглед на промените)
  • Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Доколкото виждам тук http://host.bg/bg/domain, *BG домейна струва 58.50 лв., а ти ни казваш, че ти трябват 190л. За толкова прости ли ни имаш  и смяташ ли, че наистина от 2 реда в този форум, някой ще тръгне да ти изпраща пари?

Към 70-те лева за домейн му трябват още 120лв за хостинг в icdsoft.bg.

Това е само предположение разбира се.

Защо първо не покажеш какво искаш да пишеш в https://bg.wordpress.com/signup/?ref=bigassbluetop, безплатно е.

Напиши нещо красиво, остави данни за дарения, а ако те харесат ще получиш своето финансиране.

Така написана молбата ти е чиста просия и няма да получиш нищо.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Към 70-те лева за домейн му трябват още 120лв за хостинг в icdsoft.bg.

Това е само предположение разбира се.

Защо първо не покажеш какво искаш да пишеш в https://bg.wordpress.com/signup/?ref=bigassbluetop, безплатно е.

Напиши нещо красиво, остави данни за дарения, а ако те харесат ще получиш своето финансиране.

Така написана молбата ти е чиста просия и няма да получиш нищо.

И да напише нещо, никой няма да тръгне да му изпраща пари. Има много хора, които могат да си инсталират една CMS система да пейстнат някаква информация вътре и да си мислят, че са направили нещо. По тази логика, на когото са му в много да направи дарение за нещо смислено, например на ucha.se(не е реклама). Там поне учат децата на нещо.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз една рокличка за 130 лв съм си харесала, та някой ако има желание да помогне.... :help: :help: :help:

• Харесва ми 4

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Dindi,  гадже или съпруг нямаш ли бе душо та опря до молитви в форума :) Много па скъпо тва рокле ,ако беше до към 70 кинта щях да ти го купя ма за сега нямам повече възможност.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Dindi,  гадже или съпруг нямаш ли бе душо та опря до молитви в форума :) Много па скъпо тва рокле ,ако беше до към 70 кинта щях да ти го купя ма за сега нямам повече възможност.

Това не са молиитви ! Тя е хвърлила мрежите а пък ако някоя балама се олете е добре дошъл. Май беше задомена ама това какво общо има ? Ако няккой ще дава няма лошо.

Ти пък 70 кинта ще ти излезе име на скъперник !

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Въпросът е, ако някой се прежали  със 130 лв, да очаква ли някаква благодарност или пак усмивка по радиото и снимка пред знамето:)?

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Въпросът е, ако някой се прежали  със 130 лв, да очаква ли някаква благодарност или пак усмивка по радиото и снимка пред знамето :)?

Ти правиш дарение, това ти казва сърцето, а не после да съжаляваш,  да чакаш някаква благодарност

Редактирано от balki65 (преглед на промените)
  • Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами аз лично ще предложа на автора да му платя всички разходи по покупката на домейн . Ще му напиша ЛС със въпрос за координати за връзка  . Но заявявам сега пред всички , окаже ли се някое менте - нещата за него хич няма да са добри , а във форума ще трябва да се въведат правила срещу просията . Има правила срещу даване на линкове към споделени файлове , въпреки че  това не е престъпление , а просията е такова по каквато и форма да е това  . Това ми звучи на мен точно по този начин " Уважаеми приятели събирам пари с цел закупуване на хляб"  ( в случая израза е заменен с " домейн" поради естеството на форума ).

Редактирано от PC doctor (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ето личната кореспонденция между мен и въпросния молител . Предупреден е от мен че ще бъде публикувана .

Изпратено Преди 4 минути

PC doctor, на 18 Фев 2014 - 10:11 AM, написа:

Дай координати за връзка , ще ти платя всички разходи по закупуването на домейн . Начина е следния :1. Казваш телефон за връзка2. Показваш какво си правил на живо3. Плащам ти нещата от който се нуждаеш .Ако едно от първите две неща нещо не се случат , не отговарям за последиците върху теб . Не понасям мързеливи просяци . Без значение къде се намираш , нито кой си , нито с какво се занимаваш . Не оставай с мисълта че си анонимен напълно . Никой , никога и никъде не е напълно такъв . Мисли и  прецени! Дано не си такъв какъвто си мисля аз и повечето колеги. Ако нещата са ти точни - пиши .

Вече си намерих помощ, но благодаря.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да, искарах си парите имах няколко поръчки за динамични сайтове. Заключете темата. Все пак глупостите и обидите не бяха нужни.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да, искарах си парите имах няколко поръчки за динамични сайтове. Заключете темата. Все пак глупостите и обидите не бяха нужни.

Хайде пак бисери. Ти още сайт нямаш къде да си правиш реклама пък си затрупан от поръчки за сайтове.

Ето аз искам да си правя сайт! Кажи къде да те намеря и да ти видя работата ? Да си взема номер (ред) и да чакам по скоро да се заемеш с направата му.

Добре си си направил акаунт в paypal ама си почнал отзад напред.

Редактирано от izabel1 (преглед на промените)
  • Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Как да се свържа с теб, да ми направиш сайт, ако е възможно да е безплатен. Все пак сме още в финансова криза, след време когато се сетя ще ти платя  :lol6:

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Как да се свържа с теб, да ми направиш сайт, ако е възможно да е безплатен. Все пак сме още в финансова криза, след време когато се сетя ще ти платя  :lol6:

Ползвайте Wordpress бре колега, то зорлем щом не става работата.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ползвайте Wordpress бре колега, то зорлем щом не става работата.

Друго е когато ти го направи, маистор по тези неща. Все пак човека, има много поръчки значи е много добър в това което прави.!?  :D 

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Друго е когато ти го направи, маистор по тези неща. Все пак човека, има много поръчки значи е много добър в това което прави.!?  :D

Майстор, ама той ще си иска нещо насреща за труда. То не всичко което хвърчи се яде. :)

Като искаш нещо толкова много, трябва да се постараеш и ти да положиш труд за това, а не да чакаш на подаяния, нали ?! ;)

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Майстор, ама той ще си иска нещо насреща за труда. То не всичко което хвърчи се яде. :)

Като искаш нещо толкова много, трябва да се постараеш и ти да положиш труд за това, а не да чакаш на подаяния, нали ?! ;)

Прав си, но и той да ми го направи сайта като дарение :D   Ако ми хареса може да му платя нещоП.с. Да спрем да спамим, че ще го отнесем ние :D

Редактирано от Малкия стар войник (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Въпросът е, ако някой се прежали  със 130 лв, да очаква ли някаква благодарност или пак усмивка по радиото и снимка пред знамето :)?

Обещавам да се снимам с роклята и да покажа касова бележка! :D За да някой да не си помисли, че съм ползотворила парите за нещо друго. :D

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.